GGPokeri WSOP Online-seeria on lõpetanud, jagades ligi 150 miljonit dollarit


GGPoker sai just valmis 2020. aasta rahvusvahelise WSOP Online-sarja ja poiss, kas see oli edukas sari! Veebipokkeri platvorm pakkus 54 pakutavate turniiride jooksul püstitatud paljude rekorditega kuldseid käevõruüritusi. Kokku anti välja rahalisi auhindu ligi 150 miljonit dollarit, kusjuures iga mängija teenis võidujooksu eest kuldse käevõru.

Rekordimurdeline sari

WSOP on tuntud rekordite purustamise ja uute verstapostideni jõudmise poolest. GGPokeri WSOP võrgusari ei olnud erand. Seeria saavutas mitu rekordit, sealhulgas korraldati läbi aegade suurimat online-pokkeriturniiri. See oli sündmus nr 77, $ 5K põhiturniir. Selle ürituse auhinnafond tuli kokku tohutult 27 559 500 dollarit!

Sarja tähistati ka kui suurimat online pokkeriturniiri auhinda, mille mängija on kunagi võitnud. Rekord läheb Stoyan Madanzhievile, kes teenis 3 904 685 dollarit $ 5K põhiturniiril. Sündmus nr 71 püstitas WSOP ürituse enim võistlustel osalemise rekordi, 44 576.

Sari oli tõeliselt hämmastav. A kokku 45 üritust oli vähemalt 1 miljon dollarit haarata, samal ajal kui viis surusid mööda 5 miljoni dollari suurune märk. Üle 200 mängija õnnestus võita vähemalt 100 000 dollarit.

Otseülekande edasilükkamine

WSOP otsustas võrgusarja korraldada pärast seda, kui tema Las Vegases korraldatud live pokkeriturniiride sari lükati Covid-19 pandeemia tõttu edasi. Veebisari asus oma kohale ja kestis 19. juulist kuni 6. septembrini.

WSOP tegevdirektor Ty Steward rääkis aastast ja sellest, kuidas sündmused on olnud enneolematu. Nende plaan polnud veebisarja korraldada aadressil GGPoker. Internetis käimine on olnud aga suurepärane kogemus ja kümned tuhanded uued pokkerimängijad said sellest osa võtta WSOP kui nad muidu poleks suutnud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga