GGPoker WSOP Edition on tohutu edu


GGPoker võõrustab praegu WSOP veebisarja, pakkudes mängijatele kogu maailmast võimalust võistelda kuldkäevõru üritustel. Kokku saavad mängijad võistelda 54 WSOP kuldkäevõistluse üritusel, mille graafikus on kena valik võimalusi. Just möödunud nädalavahetusel toimus GGMasters WSOP Edition, mis üllatas kõiki, nähes tohutut valimisaktiivsust ja garanteeritud auhinnafondi tohutut suurenemist. Üritus oli üks kolmest, mis pakkusid pühapäeval kuldkäevõru.

Ürituse üksikasjad:

GGMasters WSOP väljaanne oli sisseost 1500 dollarit, nagu see oli High Roller üritus. Ürituse põld koosnes 9,835 mängijad, kes aitasid suurendada Miljoni dollari auhinnafondi garantii ilmatu 3 068 025 dollarit. See vapustav rahasumma aitas esikoha võitjal teenida 444 869 dollarit veebipokkerisündmuse võitmise eest.

Lõpuks oligi Seth Fischer, aka AbeFroman, kes ürituse võitis. Oma esimese WSOP käevõru võitmiseks suutis Fischer heads-upi mängus alistada Arsenii “kastaban” Karmatckii. Käevõru ja sularaha pealt teenis Fischer ka a WSOP Euroopa pakett sissekanne.

GGPoker WSOP Online jätkub:

Sel nädalal toimub WSOP-aktsioon kell GGPoker jätkub. Mängijad saavad võistelda turniiril nr 58, mis on 5000-dollarine No Limit Hold’em 6 käega meistrivõistlus. Madalama sisseostu korral saavad mängijad sisse logida 13. päevalth võistelda üritusel nr 60. Sellel turniiril on väiksem sisseostuga 525 dollarit ja see on Bounty No Limit Hold’em 6-käeline üritus.

Mitu mängijat on sarja jooksul WSOP-käevõrusid teeninud esimest korda ja oodata on veelgi rohkem, kuna GGPoker jätkab septembri jooksul kuldkäevõrude üritusi. Mängijatel on veel palju aega kodust veebipokkeri nautimiseks ja võistlemiseks, et saada osa WSOP ajaloost.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga