GGPoker valmistub pakkuma veebipokkeri COLOSSUS ja PLOSSUS üritusi


WSOP Online sari algas just nädalavahetusel GGPokeri vahendusel ja on juba näinud, et mitmed üritused on lõppenud ja võitjad nimetatud. Kõigil 54 üritusel on kuldne käevõru, nii et mängijad annavad endast parima, et olla viimane. Sari algas 19. juulil pärast WSOP-i algust Nevada ja New Jersey’is kuu alguses. GGPokeri versioon jätkub 6. septembrini. Sel nädalavahetusel pakub GGPoker kahte suurimat väärtust pakkuvat sündmust. Need on sündmused, mida tuleb vaadata, kuna mängijate osalemisnumbrid peaksid olema kõrgel.

Kaks tohutut sündmust:

Päeva teine ​​päev WSOP Online COLOSSUS ja WSOP Online PLOSSUS on selleks nädalavahetuseks seatud. Igal üritusel on sisseostuga 400 dollarit ja see pakub ilmatu 4 miljonit dollarit kokku auhinnaraha. KOLOOS suurim garantii 3 miljoni dollarini. Online pokkeriturniiril on 14 avalendu, mis annab mängijatele palju aega osalemiseks.

Mängijad alustavad 50 000 žetooni ja on olemas piiramatu korduskanne hilise registreerimisperioodi jooksul. 2. päev algab alles 26. päevalth, nii et mängijatel on sisenemiseks veel palju aega.

PLOSSUS on Miljoni dollari auhinnafond ja pakub 15 avalendu. Mängijatele antakse ka 50 000 žetooni sellisel juhul alustamiseks ja pääseb piiramatule kordussissekandele kuni hilise registreerimise lõppemiseni.

Mõlemad üritused pakkusid ka satelliite, nii et mängijad said selle koha turniiril madalama hinnaga teenida. Otsesatelliidid algas 3,24 dollarist, muutes need kõigile jõukohaseks.

Pärast nädalavahetuse lõppu on huvitav näha, kui palju inimesi võistles ja kas suured auhinnafondid ületati. Oleks üllatav, kui kumbki sündmus tuleks GGPokeri kaudu WSOP sündmusi ümbritseva mängija põnevuse tõttu lühikeseks. Samuti on oluline märkida, et see on esimene kord, kui rahvusvahelised mängijad saavad võrgus võistelda, et võita WSOP kuldne käevõru, seega on mängija osalemine erinevatel üritustel olnud üsna suur.


veebipokkerColossusggpokerwsopoppplossusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga