GGPoker teeb muudatusi, et kaitsta mängijaid RTA kasutajate eest


Juba ammu oli online-pokkerimängija Fedor Kruse uudistes kuum teema, kuna toanaaslased rääkisid avalikkusele, kuidas ta kasutas kõrgete panustega mängude petmiseks unistuste masinat. Teatavasti kasutas online-pokkerimängija reaalajas abi (RTA), et aidata oma mängul tonni sularaha võita. GGNetworkis kahtlustatakse Kruse oma seadistatud arvuti kasutamises 90 000 dollari võitmiseks. Vastuseks on võrk nüüd vastu võtnud muudatused RTA vastu võitlemiseks.

Online-pokkeri võrgu muudatused

See nädal, GGPoker teatas, et on võtnud aega petjate käitlemise korra muutmiseks, pöörates erilist tähelepanu RTA-le. Võrk on leidmiseks lisanud täiustatud tuvastamismeetodid RTA kasutajate jaoks ja parandada nende petjate käitumist.

Juba on GGPoker tuvastanud võrgus väikese arvu RTA kasutajaid. Nad võtsid nende kasutajate vastu meetmeid. Veebipokkeri kaubamärk väitis, et nad keelasid 40 kontot hilinenult RTA ja just kasutamise tõttu üle 1,1 miljoni dollari on konfiskeeritud kokku 13 kontolt.

Teine 40 online-pokkeri kontot võrgus saadeti väidetavalt hoiatusi. Nende kontode petmine ei leidnud kinnitust, kuid GGPoker jälgib neid nüüd tähelepanelikult. Sait ei raiska aega RTA kasutajate vastu võitlemiseks. Kõigile, kes avastasid RTA-d, keelatakse pokkerivõrgustik ja kaubamärgi poolt konfiskeeritud vahendid.

Kruse efekt

GGPoker ei ole nimetanud Krustet isikuks, kelle sõnul nad olid „Kõrge profiiliga RTA juhtum” kuid enamasti tunnevad kõik, et just tema tegevus oli põhjuseks, miks kaubamärk sel viisil petmise vastu võitleb. Väidetavalt kolis mängija madalate panuste mängimiselt kõrgete panuste mängimisele vähem kui aastaga $ 0,50 / $ 1 tabelid kuni $ 200 / $ 400 tabelid.

Tema toakaaslased tulid hiljuti välja ja rääkisid, kuidas Kruse mängides lahendajaid kasutas. Nad kutsusid ta selle välja ja ta ütles, et ta lõpetab. Kuid ta jätkas mängimist kõrgete panustega laudades ja toakaaslased avaldasid aruande, mis näitas, kuidas ta oma online-pokkeriseansside ajal ära kasutas.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga