GGPoker kuulutas välja uue hea mänguseeria pokkeri


Pärast WSOP Online-sarja lõppu ei raiska GGPoker aega uue online-pokkeriseeria pakkumisele. Veebipokkeri platvorm kuulutas sel nädalal välja Good Game Series of Poker (GGSOP), mis on valmis alustama homme ja korraldab pokkerimänge kuni 27. septembrini. Kavas on kokku 54 sündmust, mille auhinnaraha kokku on 6,5 miljonit dollarit.

GGSOP üksikasjad

The GGSOP on täis palju online-pokkerit. Mängijad saavad hõlpsalt üritustele sisse osta, kuna hinnapunktid on üsna taskukohased. Auhinnad algavad kell 2,50 dollarit ja tõusta nii kõrgele kui 50 dollarit. Isegi kõrgeimal tasemel saavad mängijad endale lubada võistlemist.

Uue sarja ajakava kujundati pärast WSOP võrgusari. See uus võimalus on võimalus anda mängijatele a WSOP-stiili kogemus palju madalam hinnapunkt. Toimuvad samas stiilis mängud, mille leiate WSOP-st, kuid taskukohasel viisil.

Massiivne väärtus

Mitmed kavas olevad üritused pakuvad suurt väärtust. Võtke GGMasters (GGSOP avaja) näiteks. See üritus maksab lihtsalt 25 dollarit sisestamiseks ja pakub a 100 000 dollari suurune auhinnafond. Siis on teil Miljonäride tegija JR. sellel üritusel on 150 000 dollari suurune auhinnafond ja esimene koht teenib 25 000 dollarit. Ürituse sisseost on vaid 15 dollarit!

Veebipokkeri sarjas on ka a Mikromängijate meistrivõistlused selle sisestamine maksab ainult 2,50 dollarit. Selle ürituse võitja viib koju $ 10k Super MILLION $ Seat. Kavas on palju muid turniire, millest paljud pakuvad kuni kuuekohalisi auhinnafonde!

Peal GGSOP tegevus, pakub uus sari edetabelivõistlust. Mängijad saavad võistelda sarja algusest peale võisteldes üritustel ja teenides punkte. 100 parimat punkti teenijat viivad koju 100 000 dollari suuruse auhinnafondi.


online pokerwsopggpokerwsop online-seeriahea mängude seeria pokerggsopLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga