GGPoker kuulutab välja WSOP Online-sarja täieliku ajakava


GGPoker valmistub WSOP Online Seriesi võõrustamiseks alates 19. juulist ning operaator avaldas just hiljuti pokkeri ajakava. Kokku pakub GGPoker kuni 54 üritust, igaüks annab võitjale kuldkäevõru. Mängijad saavad platvormi kaudu võistelda WSOP käevõru üritustel juba mõnda aega, kuna sari kestab 6. septembrini.

Suursündmused ajakavas:

WSOP veebisari GGPokeri kaudu saab olema massiline. Kõige oodatavam sündmus saab olema Põhiturniir, mille sisseost on 5000 dollarit. Üritus pakub rekordilisi tulemusi 25 miljonit dollarit auhinnaraha, garanteeritud. See on suurim online-pokkeriturniir, mis eales toimunud, kui arvestada haaramiste jaoks ette nähtud rahasummat.

Turniiril on mitu esimest päeva, nii et mängijatel on võistlemiseks palju aega. 1. päev algab 16. augustil ja 2. päev algab 30. augustil.

WSOP tegevdirektor Ty Stewart kommenteeris eelseisvat sarja, öeldes: “Teadsime, et GGPoker on WSOP Online-sarjas BIG, kuid see on naeruväärne. Online pokkeri ajaloo suurim suurim garantii on just see, mida see kord elus sündmus väärib. ”

Täiendavad suured garanteeritud sündmused:

Ehkki ajakava on suur, leidub rohkesti üritusi, kus pakutakse suuri garanteeritud auhinnafonde. Sündmus # 31 on 500-dollarine mini põhiturniir, pakkudes tavalise põhiturniiri väiksemat versiooni. Sellel turniiril on auhinnafond 5 miljonit dollarit. Pakutakse ka üritust nr 52 5 miljonit dollarit auhinnarahades. See on 10 000 dollarit WSOP supermiljonit dollarit.

Veelgi suurema auhinnaraha saamiseks peavad mängijad jälgima sündmust nr 38. See on NLH pokkerimängijate meistrivõistlused 25 000 dollaril. See üritus toimub 23. augustil ja pakub ilmatu 10 miljonit dollarit garanteeritud auhinnarahana.

Mängijad leiavad, et operaator pakub mikro- ja madala panusega kvalifikatsioonisündmusi, mis viivad WSOP Online-sarja. See võimaldab igal bankrolli mängijal võistelda.

Mõlemad kaubamärgid jätkavad koostööd, et pakkuda mängijatele kvaliteetset veebipokkerimängu kogu maailmas. Kaks pakkusid mais mais veebipokkeride sarja, kus toimus 18 peaesündmust. Seeria kestis kolm nädalat ja mängijate arv oli kindel. Seekord on WSOP Online palju suurem, pakkudes veelgi toredamaid üritusi ja tohutuid auhinnafonde.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga