GGPoker kuulutab välja uue Flip & Go turniiriformaadi


Sel nädalal teatas online-pokkeri platvorm GGPoker uhiuue turniirivariandi. See variant pealkirjaga Flip & Go loodi turniiril osalemise lõbusamaks muutmiseks. Variandi ainulaadsed keerdkäigud pakuvad registreerimisel lisatasusid, lisaks kolme augukaarti ja boonuskiipe!

Flip & Go’i mõistmine

Kui sisestate a Flip & Go turniir, see algab flipout-faasiga. Sinuga tegeletakse kolm augukaarti kahe tavalise asemel. Enne kui käsi lõpeb, peate ühe ära viskama. Te teenite boonuskiibid kui teile jagatakse konkreetne kolme kaardiga käsi, näiteks flush või sirge.

Seejärel lõpeb etapp siis, kui iga laud on võitjani mänginud. Võitjad võidavad muidugi auhinna, kuid lõpliku võitjana mängimiseks peavad nad mängima ka tavalisel online pokker Hold’emi turniiril. See uus sündmus algab just 0,01 dollarit, mis muudab mängijate osalemise väga lihtsaks.

Üritused on kavandatud iga 30 minuti järel kell GGPoker, nii et teil pole probleeme mängitava turniiri leidmisega.

GGPokeri suursaadik Daniel Negreanu kommenteeris uut vormingut, öeldes: „Kui soovite jõuda otse turniiri kuumimale tegevusele, siis Flip & Go on teie jaoks. Saate algusest peale tavalise virnaga flipida või oma žetoonide ülisuurust suurendada; valik on sinu! Flipouti ajal pakutakse lisapakkumisi ja standardmäng läheb käima, kui olete rahas. “

Populaarne kaubamärk

GGPoker on ettevõttele suhteliselt uus kaubamärk online-pokkerimaailm, kuid selline, mis on mängijate seas kiiresti populaarsust kogunud. Hostimine WSOP sündmuste kui ka lisategevuste külastamiseks külastavad saiti sageli mängijad kogu maailmast, kes soovivad osaleda suurüritustel.

Just eelmisel nädalavahetusel pakkus sait mängijatele tonni suurt rullikut, nii et professionaalid olid täies jõus väljas. Ühele proffile, Eelis Parssinenile, oli pühapäev eriti kasulik. Ta osales ja võitis mitte ühtegi üritust, vaid kolm! Ta teenis programmis osalemise eest kolm viiekohalist palgapäeva WSOPC võistlus High Rollers, Blade Bounty King ja High Rollers Blade Opener.

See on vaid väike näide GGPokeri pakkumisest. Alates igapäevastest sularahamängudest ja turniiridest kuni erisündmusteni pakub see sait rahvusvahelistele mängijatele. Uue aasta alguseks loodame, et platvormil on varrukast paar trikki, pakkudes mängijatele 2021. aastal veelgi kvaliteetsemat mängu!