GGPoker jagab jätkuvalt WSOP kuldseid käevõrusid ürituse võitjatele


WSOP Online’i sarja GGPokeri jaotis on olnud üsna edukas. Mängijad kogu maailmast on saidil võistelnud alates juuli keskpaigast, et proovida WSOP kuldkäevõru teenida. Ürituste lõppedes kroonitakse võitjateks uued mängijad, kes liituvad kuldsete käevõruhoidjate nimekirjaga! Viimaste päevade jooksul nimetati veel paar võitjat, mis viisid lõpule GGPoker WSOP võrgusarja.

Sündmus nr 75

Üks viimaseid sündmusi, mis lõpetas, oli see turniir a 300 dollarit topeltvõrk NLHE. See pakkus 991 008 dollarit auhinnaraha pärast seda, kui nägi kokku 3552 võistlustööd. 440 parimat mängijat suutsid väljamakse teenida.

Selle online-pokkeri ürituse võitjaks osutus Trygve Leite, tuntud kui “FullSendWig” online. Norrast suutis Leite alistada Emanuele “BudSpencer” Monari, võites oma esimese WSOP käevõru ja veidi üle 130 000 dollari!

Sündmus nr 76 ja nr 78

See sündmus oli a FORTY STACK No Limit Hold’em turniir 400 dollarise sisseostuga. See turniir nägi 4461 võistlust ja selle võitis Gediminas “NeverGambol” Uselis. Võitja langes varajasele sisseostule, enne kui ta kolmandal tiitlivõistlusel võistlustel osales. Võidu eest teenis Uselis 227 186 dollarit!

Edasi liikudes üritusele nr 78, oli see turniir a Turbo 8-käeline 1000-dollarise sisseostuga võimalus. Turniiri läbimiseks kulus seitse tundi ja selle väljak oli 1910. Lõpuks teenis kulla käevõru ja 259 842 dollarit auhinnaraha Adnan “Bolazar” Hacialioglu.

Tohutu hitt mängijate seas

The GGPoker WSOP võrgusari on olnud tohutu edu, kusjuures paljud üritused ületasid nende garantiisid. Augusti alguses toimus sarja raames GGMasters WSOP Edition. Seda peeti a suure rulliga üritus.

Sissemakse oli 1500 dollarit ja võistlemas oli 9 835 mängijat. See viis garanteeritud auhinnafondi 1 miljonilt dollarilt veidi üle 3 miljoni dollarini. Suurenenud auhinnaraha abil viis esikoha võitja koju hämmastav 444 869 dollarit!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga