GGPoker alustab WSOP-sarja paugugaGGPoker avaldas pühapäeval WSOP käevõru üritused ja juba on sari edukas. Sari algas 100-dollarise avajaga, mille auhinnaraha oli 2 miljonit dollarit. Esimene päev pakkus välja kolm üritust ja mängijad logisid kindlasti võistlema. Sari jätkub septembrikuuni, pakkudes osalevatele mängijatele kokku 54 käevõruüritust.

Sarja senised olulisemad punktid:

Hoolimata sellest, et sarjad on algusjärgus, võib juba näha mitmeid kõrghetki. Esiteks 525 dollarine 6-käeline Super Turbo Bounty turniir andis Jaapanist osalejale kõigi aegade esimese veebikäevõru. Shoma Ishikawa suutis võita võita oma esimese käevõru ja võitis 2214 mängijat. Ta võitis ürituse pearaha ja rahalise auhinna tõttu peaaegu 118 000 dollarit.

Nädalavahetusel oli ka teisi suuri võitjaid. Andres Nemeth suutis võita Kõrgrullide tera PLO sündmus, viies koju veidi üle 91 000 dollari. Selle eest Kõrgrullide lühike tekk sündmus, Isaac Haxton teenis käevõru võidu ja suutis tasku pista veidi üle 97 000 dollari.

Suur nädal enne:

GGPoker WSOP sündmuste ajal on mängijatel veel palju avastada. Sel nädalal a Pot Limit Omaha meistrivõistlused üritus on ajakavas koos a Bounty Pot-Limit Omaha turniir. Tekib ka a Monster Stack No Limit Hold’em 6-käeline üritus koos täiendava turniiritoiminguga.

Selle pokkerisarja jooksul peaks nägema palju uusi võitjaid ja palju esimesi võitjaid. See on esimene kord, kui WSOP on pakkunud rahvusvahelisele publikule veebis käevõruüritusi. Võistelda saavad mängijad kogu maailmast, nii et on huvitav näha, millised riigid võivad võitu taotleda ja kes saavad kõige rohkem kuldkäevõrusid, kui see kõik on öeldud ja tehtud!


veebipõhine kiirrullWSOP kuldne käevõrugapokersuper turboLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga