Genie naaseb Blueprinti uude pesasse


Suurbritannias asuv mängustuudio Blueprint Gaming tõi Genie Jackpot Wishmakeri väljaandmisega tagasi oma teenindusaegade portfelli ühe populaarseima tegelase.

Oma neljandas maagilises seikluses on ikooniline džinnitegelane tagasipöördumisel oma lambi tolmu pühkinud ja valmis õnnelikke mängijaid veelgi rohkem võitmisviise premeerima. Mängijad leiavad, et eepiline uus versioon on laaditud mitu uut lisapööret ja baasmäng koos rullide modifikaatorid mis annavad suurema boonuse tabamuse määra ja laiema auhinnafondi.

Tuttavad sümbolid:

Otsige, millised sümbolid oleksid selles uues tuttavad 5-rulliga, 3-rida, 20 võiduliini videopesa versioon, mis sisaldab madala palgaga J-A kuninglikke inimesi, millele järgnevad lisatasud sooviraamat, kott täis juveele, mõõgapaari ja juveelidega kaetud turbaan. Viie preemia maandumine on väärtuses 10–15 korda suurem panus.

Genie Jackpotsi soovihalduri logo on mängu kõige väärtuslikum sümbol ja sellega saab maanduda virnana ja maksta vähemalt kahesuguste eest. Viie logoga võiduliinile jõudmine toob kaasa võidu 25x osalus. Maagilisel vaibal naeratav ahv on mängu metsik ja maksab sama palju kui logo. Kombinatsiooni moodustamiseks võib see aga asendada kõik võidusümbolid, välja arvatud boonus.

Genie’sse sisenemine Suure raha boonuse voor on ikkagi mängijate eesmärk, sest just seal saaks ta panustada kuni 1000x suuruse panuseni.

The Goonies’i sugupuust on Genie Jackpots Wishmaker Londoni peakontoriga arendaja populaarne džinnitegelase neljas kordus, mis on allika sõnul nüüd “tänapäeva iGamingi turul üks tuntumaid kaubamärgita frantsiise”. Naeratava djinn’i leiate Blueprint’ist Pubi puuvilja seeria, samuti a Megawaysi versioon ja muidugi Genie originaalversioon.

Ühendkuningriigi kaebus:

Blueprint Gamingu turunduse ja suhete direktor, Jo Purvis, kommenteeris uut pesa, öeldes …

“Džinn on tagasi ja suurem kui kunagi varem tänu naeltele, mille ta on lukustuse ajal kuhjanud! Tema maagiline lamp on täis fantastilisi funktsioone, mis teevad selles lummavas uues pesas soove.

“Funktsioonirikkad mängud nagu Genie Jackpot Wishmaker on alati olnud Ühendkuningriigi turul populaarsed ja äratage jätkuvalt uue publiku tähelepanu kogu Euroopas, mängijate põlvkond hindab paljusid erinevaid viise, kuidas spin võib tuua märkimisväärseid võite ja lõbusat mängimist. “

Suure volatiilsuse vähendamiseks otsige Gusselmanni kontserni tütarettevõtet Suur kassi kuningas Megaways varsti pesa!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga