Gelis GGPoker trio võidab Eelis Parssinen


See nädalavahetus oli pokkeri jaoks tihe. Nagu ikka, pakkusid tipp-pokkeriplatvormid põnevat tegevust, sealhulgas sularahamänge ja kavandatud turniire. GGPoker oli eriti hõivatud, pakkudes eelmisel pühapäeval mitmeid üritusi. Sel päeval näib, et üks mängija tundis end erakordselt konkurentsivõimeliselt ja suutis võita mitte ühe, vaid kolm turniiri. Soomlane Eelis Parsinnen suutis mitmel GGPokeri üritusel võisteldes kindlustada ühe päeva jooksul kolm võitu.

Kõrge rulliga tegevus

Parssinen ei mänginud pühapäeval ringi, kuna tema võidud toimusid kõrgete rullide ajal. Ta võistles 1050 dollari suuruse High Rollersi põhiturniiril WSOPC, mis pakub a 666 000 dollari suurune auhinnafond kus võistleb 666 mängijat.

Kui online-pokkeriüritusele oli jäänud kolm mängijat, sõlmiti kokkulepe. Graf Tekkel sai napilt üle kõige suurema auhinna 84 000 dollarit kui taas mängimist jätkati kolmandal kohal. Online-mängija kimokh lõpetas teisel kohal, kuid viis 79 999 dollariga koju rohkem auhinnaraha. Parssinen teenis võidu ja kogus auhinnaks 79 118 dollarit.

Parissen võistles ka Blade Bounty King turniiril, mille sisseost oli 3150 dollarit. Profi suutis teenida 85 konkurendi mänguvälja esikoha auhind 75 046 dollarit. Ülimalt 53 000 dollarit + tema raha saadi boonustest.

Lõplik võit tuli Kõrge rulliga labade avaja mille sisseost oli 5250 dollarit. Sellel üritusel oli registreerunud ainult 40 mängijat. Ainult viis mängijat sularaha välja ja kaks viimast otsustasid tehingu sõlmida.

Parssinen läks vastamisi Marius Giersega ja mõlemad jõudsid kokkuleppele. Lõpuks saavutas Gierse teise koha, viies koju veidi üle 55 000 dollari. Parssinen teenis veel ühe viiekohalise väljamakse, seekord 59 484 dollarit.

Super MILJON $ Võita

Vaid paar päeva enne Parssineni võite võitis GGPoker Super MILLION $ ürituse. Turniiri sisseost oli 10 300 dollarit Darren Elias esimese koha saavutamine. Kolme käega mängus läks Elias vastamisi Niklas Astedti ja Ami Bareriga. Kõik need mängijad on mängu professionaalid, nii et tegevus oli karm.

Lõpuks koputas Bareri Elias kolmandalt kohalt. Seejärel võtaks Astedt Eliase heads-up mängus, hoides hiigelsuurt chipikiirust enam kui 14–8 miljoniga. Ehkki Astedt hoidis selles ürituses liidrikohta, läks eduseis edasi-tagasi ja lõpuks võttis Elias üle. Lõpuks teeniks ta sellega võidu A-7, võttes Astedti Q-Q-d esikoha võitmiseks.