GAN-i tindid sõlmivad MI-ga Wynn Resortsiga 10 aastat


Ameerika kasiino- ja hotelliarendaja ning operaator Wynn Resorts (NASDAQ: WYNN) on valinud Briti ettevõtete vahelise iGamingi tarkvara tarnija Game Account Network (GAN) (NASDAQ: GAN) ettevõtte tarkvaraplatvormiks ettevõtte eelseisval käivitamisel Michigani osariigis.

Tingimuste kohaselt kümneaastane partnerlusleping, koos spordi kihlvedude ja mängude korraldamisega Internetis alustatakse 2020. aasta novembris koos Kesk-Lääne osariigi esimeste reguleeritud võrguhasartmänguoperaatoritega, välistades igasugused regulatiivsed tagasilöögid.

Michigani käivitamine Wynni ja GANi vahel on osa 27. märtsi 2020. aasta turulepääsulepingust, mille leppisid kokku Londoni peakontoriga ettevõte ja Chippewa indiaanlaste Sault Tribe. Föderaalselt tunnustatud hõim vastutab viie kasiino eest Kewadini kasiinod kaubamärk Sault Ste. Marie, Püha Ignace, Manistique, Jõulud ja Hessel, kõik Ülem-poolsaarel.

Brändi jõud:

Ettevõtte pressiteates GANi kaubandusdirektor, Jeffrey B. Berman, kommenteeris …

„Ootame oma väga optimeeritud tehnoloogiaplatvormi abil Michigani Wynni kaubamärgi kasutamist ja võimaldame Wynnil oma turunduskapitali tõhusalt investeerida, et meelitada lojaalseid spordiennustusi ja iGamingi mängijaid. Meil on hea meel Wynn pardal oma pardal rahvuslik kasiino kaubamärk ja oluline Michigani piirkonna patroonibaas, kui peamine operaatorklient ja oleme põnevil võimalusest, mida tulevikus pakuvad potentsiaalsed kasutuselevõtt mitmes teises riigis. “

GANi sõnul paneb Las Vegases asuv ettevõte oma USA-s optimeeritud ettevõtte tarkvara, tõestatud turule jõudmise ja kinnisvara tasustamise programmide integreerimisvõime võimendamise abil Wynni “varajase liikurina” heale positsioonile. ”Suurte järvede osariigis pärast iGamingi käivitamist.

Lisaks on Wynnil peamise operaatorina Las Vegases ja Bostonis, Massachusettsis, tema käsutuses Michigani piirkonnas elavate patroonide „oluline andmebaas”, mida ta suudab iGamblingule turule viia.

Legaliseerimine:

Leping on viisakas HB 4311 vastuvõtmine seadustesse 23. detsembril 2019, sealhulgas sätted pärisraha Interneti-kasiinomängude seadustamine Michigani osariigis kui ka Interneti-spordiennustused.

Varasema pressiteate kohaselt, milles viidatakse rahvusvahelisele hasartmängukonsultatsioonile Regulus Partnersile, loodetakse Kesk-Lääne osariigis iGamingi turul 377 miljonit dollarit operaatori brutotulud esimesel tegevusaastal, kus see arv paisus kuni 836 miljonit dollarit neljandal tegevusaastal.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga