GAMOMAT kuulutab välja uue funktsiooni TRIPLE RUSH


Parima hinnanguga sõltumatu stuudio GAMOMAT on oma populaarse Take 5 slotimängu TRIPLE RUSH jaoks lisanud uue funktsiooni. Selle ainulaadse funktsiooni abil saavad mängijad ühe panusega nautida kolme keerutust. See annab teile suurema panuse ja algab väikestest panuse suurustest 1 €. Funktsioon käivitati pärast sarnase funktsiooni pealkirjaga DOUBLE RUSH populaarsuse kogumist.

Edukas funktsioon

Kolmekordne kiirustamine on seatud edukaks funktsiooniks, järgides funktsiooni KAHEKORDNE TÖÖTAMINE eelmisel aastal. Funktsioon DOUBLE RUSH käivitati eelmisel aastal ja see sai suurepäraseid ülevaateid. Funktsioon lisati võrguautomaatide mängudele nagu Puuviljamaania samuti koos Rooma leegion, kuninglik seitseja veel mõned. See oli mängijate seas nii suur hitt, et bränd ootab seda lisamängudele lisamiseks.

GAMOMAT kavatseb sellel aastal mängu käivitada, sealhulgas Kuninglik Seitse ja Kleepuvad teemandid. Funktsiooniga DOUBLE RUSH toimuvad keerutused järjest, mis võimaldab mängijatel teenida kumulatiivse koguvõidu. See funktsioon pakub kahte keerutust, TRIPLE versioon aga kolme.

Peal Võtke 5mänguautomaadil on muude sümbolite hulgas kirsid, apelsinid, teemandid, seitsmekesi ja kellad. Kui klõpsate keeramisnuppu, keerutab see rulli kolm korda, kuid võtab ainult ühe panuse eest. Keerutused on automaatsed ja kui kolm keerutust on läbi, peate rullide uuesti alustamiseks uuesti keerutama.

Oryx Gaminguga ühinemine

GAMOMAT on olnud hõivatud ka uute partnerluslepingute sõlmimisega. Eelmise aasta lõpus teatas bränd Oryx Gamingiga tehingust, et esietenduda uus pesa The Book Beyond: The Riddle of the Sand. Mänguautomaat on viie rulliga, 10 võiduliiniga mäng Egiptuse teema.

Pesa viib mängijad ainulaadsele seiklusele, et Alexi nimelise tegelasega maailma päästa. Nautige rullidel kvaliteetset seiklust koos kvaliteetse loo, funktsioonide ja elementidega, mida teistes mängudes pole nähtud!