Gaming1 vabastab järgmise tabamusega veebipõhja


Belgia hasartmänguturu Gaming1 juhid on oma paljukiidetud ettevõttesisesesse mängude kataloogi lisanud veel ühe uue tiitli, kutsudes mängijad eeposse aardejahile Meow in the Bootsis.

Neljarealine neljarealine videopesa viib mängijad mängu peategelasega põnevale seiklusele, inspireerituna 1697. aasta Itaalia-Prantsuse muinasjutust „Puss in Boots“. Koos püüavad nad paljastada peidetud aarde, mis on kuuldavasti maetud sügavale ogre hästi kaitstud lossi.

“Kassisõbralikud mängijad saavad veeta üheksa elu, nautides meie fantastiliselt karvase pesa väljalaset”

Maandumine kolm Boonussümbolid võimaldab mängijatel pääseda lossi õudsetele lahingutele. Kui lisate veel kaks sümbolit, saate kuni 50 lisakinnitust, kui liikuv kasside klopp rullib juhuslikud objektid Metsikud.

Kassikeskne lisand:

Allika sõnul oli Gaming1 operatiivjuht Sylvain Boniver, kommenteeris uut väljaannet, öeldes:

„178 võiduvõimaluse abil saavad kassisõbralikud mängijad veeta üheksa elu, nautides meie fantastiliselt karvase pesa väljalaset, Mjäu saapad.

„Meie tähistatava mängukomplekti pidev täiustamine uuenduslike uute täiendustega on endiselt meie GAMING1 kaubandusstrateegia võtmeks laieneb jätkuvalt reguleeritud jurisdiktsioonide globaalses valikus. Seda ei tohi kahe silma vahele jätta! ”

Tulihingeline rühm:

Liège’i peakontoris asuv mängu- ja spordikihlvedude partneri kõikehõlmav uus tiitel on viimati lisatud enam kui 12 teenindusaegade, täringute ja lauamängude kataloogi.

An Tulihingeline rühm Tütarettevõte Gaming1 opereerib praegu üle 20 veebimängude kaubamärgi koos maismaal asuvate partneroperaatoritega Colombias, Peruus, Serbias, Portugalis, Hispaanias ja Prantsusmaal.

R. Franco Digitaalne sidumine:

Kasiino tarkvaraarendusettevõte ühendas hiljuti jõud R. Franco Digitaliga, andes Gaming1 klientidele juurdepääsu Hispaania mängulahenduste pakkuja ulatuslikule hiilgavate hittide kataloogile nagu Time Lab, Fortune Jungle ja Magic Jewels, samuti tütarettevõtte Recreativos Franco tootevalikule ja teenused, sealhulgas ettevõtte veebipõhine kihlveoplatvorm, IRIS.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga