Gaming1 (online kasiino) mängud R Franco Digitalile


Hispaania mänguautomaatide hiiglase Recreativos Franco Interneti-kasiinomängude ja tehnoloogia tütarettevõte R Franco Digital teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha valik ettevõtte sisemisi pealkirju, mis on integreeritud Gaming1 hallatavatele saitidele.

Madridi peakorteri uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud teisipäevast ametlikku pressiteadet, milles täpsustas, et tema viimane partner vastutab enam kui 20 veebimängude kaubamärgi eest, mis on suunatud nii mitmekesistele jurisdiktsioonidele nagu Peruu ja Serbia. Ta teatas, et uus leping hõlmab neid valdkondi, mis integreerivad omaenda ulatusliku hitimängude kataloogi, sealhulgas viiest rullist Fortune Jungle, Magic Jewels ja Time Labi videopesadest ning auhinnatud Iris iGaming platvormist.

Laienev meelelahutus:

Javier Sacristan alates R Franco Digital kasutas selle avaldamiseks pressiteadet Gaming1 kavatseb Belgias tegevust alustada ka koos integratsiooniliiduga, eriti tänu sellele, et ta hõlmab EL – i Tsirkus.es domeen Hispaanias ja Colombia ees olev sait aadressil Zamba.com.

Loe Sacristani avaldust …

„Töötamine sama väljakujunenud ettevõtte nagu Gaming1 kõrval on ideaalne viis pakkuda meie ümbritsevat mängude valikut kasvavale globaalsele kliendibaasile. Mõlemal ettevõttel on tugev maismaapärand, millel on tõestatud kogemused operaatorite veebidomeeni kaasamiseks. Loodame oma aastatepikkuse kogemuse koondada, et tulemusi anda üks valdkonna kõige tõhusamaid kihlvedude toiminguid. ”

Vastav koostöö:

Omalt poolt ja Sabri Tekaya Malta litsentsiga Gaming1-st selgus, et lisaks sellele näeb kokkulepe ka tema enda firmat üle 120 veebikasiino mängude portfell lisatud Hispaania poole Wanabet.es domeen ettevõttelt R Franco Digital.

Tekaya avaldus loeti …

“Hispaania legendaarne mängufirma ei vaja tutvustamist ja meil on hea meel allkirjastada leping, mis laiendab mõlema ettevõtte rahvusvahelist ulatust. Alustades meie koduturust Belgiast, plaanime laiendada oma ühiseid operatsioone kogu Hispaanias, Colombias ja Maltal ja olen täiesti kindel, et see on pika ja produktiivse ärisuhte algus. ”


igaminggaming1r franco digitalzamba.comrecreativos francosabri tekayawanabet.estime labfortune junglemagic jewelsjavier sacristancircus.esLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga