GAMING1 lisab blackjacki mängudele uusi kõrvalpanuseid


GAMING1 on kõrgeima reitinguga mängu- ja spordikihlvedude partner, kes teatas hiljuti kahest uuest võimalusest: Crazy Twins ja Blackjack Twins. Uued arendused pakuvad GAMING1 lauamängu digitaalsetes versioonides külgpanuseid ja pakuvad blackjacki meelelahutusele värsket tutvustust.

Uus mänguvõimalus:

GAMING1 arendas uusi pakkumisi välja koos JD tarvikud ja teenused. Mõlemad mängud pakuvad värske blackjacki kogemuse koos võidukäiguga Hullud kaksikud pakkudes 300x algne panus! Külgpanuste korral põhinevad need tavaliselt 52-kaardisel pakil ja need on eraldi panused, mida saab võita. Crazy Twins’i puhul peavad mängijad aga külgpanuse võitmiseks võitma blackjacki käe.

Mängijad saavad mängida uusi külgpanuseid tavalised või VIP lauad. Kõrval on lisatud ka külgpanuste valikud Hullud kaksikud ja Blackjacki kaksikud et mäng veelgi põnevam oleks.

GAMING1 tegevjuht ja kaasasutaja Sylvain Boniver kommenteeris uut turuletoomist: üksik paar kaarte. Maal asuvate ja veebiturgude vahel enneolematu sünergiaga toode on spetsiaalselt loodud universaalkanalitele orienteeritud operaatoritele, kes soovivad oma jae- ja veebipõhistest pakkumistest parimat kasu saada. ”

JD Supplies & Services tegevjuht Joris Dubois kommenteeris toote arendamist, väites, et see on nauditav ja nad on tulemuse üle rõõmsad. Külgpanustamise vorming on juba osutunud a mängija-lemmik maapealsetes mängudes ja ettevõte on kindel, et see on võrgumängurite seas sama populaarne.

Uus Unibeti tehing:

Uus külgpanuse kuulutus tuleb vaid üks kuu pärast seda, kui GAMING1 teatas Unibetiga uuest lepingust. Pakkuja mängud läksid otseülekandena Unibet juunis Belgia ja .comi veebisaitidel. Samuti on kavas tulevikus mängude lisamine Rumeenia ja Rootsi saitidele.


blackjackgaming1side betsblackjack twinscrazy twinsjd supplies & servicesLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga