Gaming1 käivitas Wild Heroes (videopesa)


Pärast eelmise aasta lõpetamist oma Robo Santase tehase videopesa vabastamisega naasis Belgia online-kasiinomängude arendaja Gaming1 nüüd teatama oma uue viie rulliga Faëlorn: Wild Heroes innovatsiooni käivitamisest.

Liege’i peakontor kasutas Euroopa Gaming Media and Events’i avaldatud kolmapäevast ametlikku pressiteadet, et kirjeldada oma uusimat videopilti kui “kaasahaaravat” 243 võiduvõimalust, mis kutsub “kartmatuid mängijaid” valima kaheksa peategelase seast. enne kui aidata õelaid vaenlasi taga ajada “üle põldude, mägede ja kõrbete”.

Meelelahutuslikud eskapaadid:

Mängimine1 teatas, et kolmerealine Faëlorn: metsikud kangelased pealkiri tuleb koos oma tipptasemel SpinQuest boonusfunktsioon, mis võimaldab harrastajatelvõita seikluse lõpus garanteeritud jackpot“kõigi oma kurjade vastaste võitmisega. Lisaks kuulutati, et keskaja-teemaline mäng pakub kogenumale võistlejale tasuta keerutusi, live-boonuste valikuid ja kõrgete mängudega mänge kõrtsi võimalusena neile, kes soovivad võtta. “hästi teenitud paus“nautides lihtsat kaardimängu”oma usaldusväärsete kaaslastega“.

Asjakohane lisamine:

Sylvain Boniver, Gaming1 tegevjuht, kasutas pressiteade, milles öeldakse, et Faëlorn: Wild Heroes esiettekanne tähendab, et tema ettevõte saab nüüd pakkuda iGamingi operaatoritele kogu maailmas reguleeritud turgudel valikut üle 120 veebikasiinomängu. Lisaks väitis ta, et uus mobiilisõbralik pealkiri koos sellega 96,04% tasuvus mängija suhtes on loodud mängijate pealevõtmiseksmaagiline otsing“ja on kindlasti sobiv täiendus arendajale”firmasisene kataloog“.

Loe Boniveri avaldust …

“Meil on hea meel teatada Faëlorn: Wild Heroes globaalsest käivitamisest, mis on kõiketegevuslik seiklus, mis on mõeldud mängijatele, kes otsivad täielikult interaktiivset mängukogemust. Liitudes meie kaasahaarava ettevõttesisese mängupaketiga, jätkub pealkiri 2020. aasta jooksul välja antud hittide hulgast. Ootame selle tohutu edu jätkamist järgmise kaheteistkümne kuu jooksul ja neil on käsil mitmeid põnevaid plaane. “


video slotgaming1sylvain boniverrobo santase tehasfaëlorn: metsik kangelannanõue