Galaxy Entertainment Group Limited pahandab koronaviiruse mõju


Aasia kasiinooperaator Galaxy Entertainment Group Limited on teadaolevalt avaldanud oma teise kvartali majandustulemused, mis näitavad, et ta on kaotanud umbes 176,77 miljonit dollarit, kuna tema kogu netotulud kahanesid aasta varasemaga võrreldes 91%, ulatudes pisut üle 148,38 miljoni dollarini.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia aruannete kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku neljapäevast esitust, et täpsustada, et tema kolmekuulise perioodi hasartmängutulud on aastatagusega võrreldes vähenenud 97%, ulatudes umbes 62,57 miljoni dollarini, mis tähendas ka 77% -list langust peaaegu 110,75 miljoni dollarini, mis registreeriti 2020. aasta esimeses kvartalis.

Põhjalik mure:

Muljetavaldavate Galaxy Macau, StarWorld Macau ja Broadway Macau toimumiskohtade taga asuv ettevõte selgitas lisaks, et tema massituru lauamängude tulud teises kvartalis langesid aastaga 98%, ulatudes pisut kaugemale. 17,79 miljonit dollarit samal ajal kui oma VIP-kolleegide äri vähenes 96% -liselt, et lõpetada umbes 40,64 miljonit dollarit. See allikas väitis, et Aomeni kasiinohiiglane kutsus oma elektrooniliste mänguautomaatide osakaalu 95% -liselt vähenema kolme kuu jooksul umbes 95% 4,18 miljonit dollarit kuna selle veeremiskiibi maht langes 96%, ulatudes napilt kaugemale 864,45 miljonit dollarit.

Üks allikas:

Lui Che Woo, Galaxy Entertainment Groupi esimees Väidetavalt süüdistas Limited seda halba tulemuslikkust sotsiaalse distantseerumise ja reisipiirangute osas, mille Macau esitas koronaviiruse pandeemia leviku peatamiseks. Väidetavalt teatas täitevvõim, et need piirangudtagajärjeks oli külastajate saabumise oluline vähenemine ja seejärel tulude langus‘, Et tema ettevõtte kogukahjum kuue kuu jooksul alates aasta algusest oleks umbes 361,62 miljonit dollarit.

Teadaolevalt loe Lui avaldust …

Koronaviirus avaldas kahjulikku mõju meie teisele –kvartali ja esimese poole majandustulemused kuna Mandri-Hiina, Hongkong ja Macau seisid silmitsi reisipiirangute ja sotsiaalse distantseerumisega. ”

Tulev enesekindlus:

Omalt poolt ja GGRAsia teatasid, et Lui väljendanud optimismi oma ettevõtte tulevikuväljavaadete suhtes pärast seda, kui kohalikud ametnikud otsustasid alustada reisiviisade uuesti väljaandmine kuid vastupidiselt hääldatakse, et operaator ei kuuluta välja dividende, kunakoroonaviiruse jätkuv mõju”.

Lui kuulutas väidetavalt …

„Meil on hea meel, et Macau ja Guangdongi provints on astunud kriitilise sammu reisimulli loomiseks, millele järgneb kõige enam individuaalsete visiitide kava ja grupireiside taastamine. Hoolimata nendest olulistest positiivsetest varajastest sammudest, on ennatlik kommenteerida, kui kiiresti turg taastuda võib. Edaspidi loodame pandeemiast tuleneda veel suurematest tuultest, millel on kahjulik mõju meie finantstulemustele. Keskpikas ja pikas perspektiivis oleme jätkuvalt optimistlikud seoses Macau ja konkreetselt Galaxy Entertainment Group Limited väljavaadetega. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga