G4 IGT uuesti sertifitseerimine


Rahvusvaheline mängutehnoloogia (IGT) on teatanud, et tema vastutustundlike mängude volitusi on hiljuti suurendatud tänu sellele, et ülemaailmne hasartmängude juhendamise grupp (G4) on oma maapealsed ja digitaalsed mängurelvad uuesti sertifitseerinud.

Londoni peakontoris kasutati esmaspäeva ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et selle IGT Gaming ja PlayDigital divisjonid akrediteerisid algselt tuntud vastutustundlike mängude organisatsioonid vastavalt 2017. ja 2019. aastal ning on nüüdseks muutunud esimesteks sellisteks ettevõteteks, kes on taas nii ihaldatud kinnitused saanud.

Ületavad spetsifikatsioonid:

Wendy Montgomery on globaalse brändi, turunduse ja kommunikatsiooni vanem asepresident IGT ja ta kuulutas seda pressiteate vahendusel G4 töötab probleemse hasartmängu mõju minimeerimise kaudu reklaamimise kauduülemaailmne akrediteerimisprogramm mängutööstuse operaatoritele ja tarnijatele’. Lisaks teatas ta, et see organisatsioon otsustas hiljuti, et tema firma tooted IGT Gaming ja PlayDigital relvad jätkasidületavad mängijate kaitsevahendite ja vastutustundliku mänguteabe pakkumise valdkonnas kehtivaid standardeid’.

Loe Montgomery avaldust …

„Mängutööstuse liidrina, kes teenindab kliente kogu maailmas, tunnistab IGT selle tähtsust uuenduslike teaduspõhiste vastutustundlike mängutehnoloogiate ja -teenuste väljatöötamine ja pakkumine meie ärisegmentides. See sõltumatu sertifikaat tugevdab meie positsiooni väga vastutustundliku müüjana, rõhutades meie lahenduste tõhusust, aidates operaatoritel oma mängijaid kaitsta. “

Jaatav hinnang:

Omalt poolt ja Pieter Remmers, G4 esimees, teatas, et IGT akrediteeriti pärast hindamist, mis nõudis Suurbritannia loteriid, mänguautomaate ja iGaming behemothinäidata oma vastutustundlikku mängupüüdlust teadusuuringute, poliitika kujundamise ja töötajate koolituse valdkonnas’.

Remmersi avaldus kõlas…

„Maailmas, kus vastutustundlikud mängustandardid muutuvad üha olulisemaks ja sellega seotud eeskirjad on esmatähtis, mõistavad IGT tegevused seda täielikult ja tegutsevad vastavalt. G4 on õnnelik ja uhke, et tal on IGT akrediteeritud liikmena. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga