G2E toimub praktiliselt sel aastal


Global Gaming Expo (G2E) läheb virtuaalseks. Konverents peaks toimuma praktiliselt 27. – 28. Oktoobril. 14. oktoobril korraldavad konverentsi produtsendid spetsiaalse tasuta online-sessiooni, kus osalevad kolm mängutööstuse liidrit, kui nad arutavad, kuidas mängukohad saavad praeguse pandeemia ajal uuesti avada ja edukad olla.

2020. aasta programmeerimine

Virtuaalse G2E jaoks saavad osalejad veebi sisse logida ja kuulata põhiaadresse ning osaleda haridusseanssidel. Toimuvad eelnevalt planeeritud kohtumised ja võimalused võrgustike loomiseks. The Ameerika Mängude Ühing ja Pilliroo näitused toodavad konverentsi.

AGA strateegilise kommunikatsiooni ja vastutuse vanemdirektor Cait DeBaun kommenteeris, et kuigi oleks tore korraldada Las Vegases üritus nagu tavaliselt pakutakse, AGA on põnevil, et tuua G2E kogemusi kohalviibijatele ja eksponentidele kogu maailmas.

Igal aastal Las Vegases korraldatava kolmepäevase ürituse asemele tuleb virtuaalne kahepäevane afäär. The 2020. aasta väljaanne tühistati juulis nii ülemaailmsete reiside piirangute kui ka suure rahvahulgaga seotud juhiste tõttu.

Virtuaalne platvorm

Kahepäevase programmi jooksul tulevad juhid kokku, et jagada oma vaatenurka mitmel mängutööstuse teemal. See hõlmab järgmist:

  • Maksete ajakohastamine
  • Taastumine COVID-19 ajal
  • Hõimude mängimine
  • Seadustas spordiennustuse laiendamise USA-s

Virtuaalse platvormi abil saavad eksponendid koos ostjatega tegeleda äritegevusega virtuaalsetes müügisalongides. Samuti saavad nad pakkuda toodete demosid ja üks-ühele kohtumisi.


võrgumänguspordi kihlveod G2Eglobal gaming expocovid-19virtuaalne konverentsLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga