G2E katkestati koronaviiruse pandeemia tõttu


2020. aasta ülemaailmne mängude näitus Las Vegases on nüüd tühistatud. Koronaviiruse puhangu tõttu ei toimu iga-aastane üritus esimest korda kahekümne aasta jooksul. Populaarsel konverentsil osales 2019. aastal umbes 30 000 inimest ja see pidi toimuma selle aasta oktoobris. Kuid viirusega seotud ebakindlus viis selleni, et korraldajad otsustasid sündmuse järgmise aasta oktoobrini edasi lükata.

Suur viivitus:

Ürituse võõrustajaks seati Sands Expo ja konventsioonikeskus. See vara mängib endiselt peremeest, vaid aasta hiljem. Tühistamisotsus tehti a tegurite arv, kaasa arvatud ülemaailmsed reisipiirangud. Üritusel osalevad inimesed kogu maailmast ja paljud ei saaks piirangute tõttu seda ette võtta.

Praegu on Nevada avalikud kogunemised piiratud 50 inimest või vähem. See mängis rolli ka Las Vegas üritus lükati edasi. Ehkki piir võis muutuda, viis ebakindlus viiruse arengu suhtes selleni, et korraldajad tundsid parimat tegutsemisviisi.

Läheme virtuaalseks:

Ameerika mängude assotsiatsiooni tegevjuht ja president Bill Miller kommenteeris muudatust, öeldes, et otsus tehti pärast konsulteerimist rahvatervise ametnikud kohalikul, riiklikul ja riiklikul tasandil.

Eeldatavasti pakuvad näituse korraldajad tühistamise tõttu veebis sisu. Konverentsi veebisaidil on seda teavet G2E virtuaalsed sündmused pakutakse lähinädalatel. Korraldajad plaanivad pakkuda võimalusi hariduse, võrgustike ja ettevõtluse arendamiseks.

Järgmine live G2E toimub praegu Las Vegases alates 4.-7. Oktoober 2021.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga