FunFair Games paljastab võrgumängu


Briti iGamingi uuendaja FunFair Games avalikustas oma esimese pärisraha mitmikmängu AstroBoomers: To the Moon!, Millele alates 11. maist pääseb ligi ainult Spearhead Studios platvormi kaudu, olles 26. aprillil käivitanud mitmete toodete peamiste kaubamärkidega veebis mänguettevõte Betsson Group AB (STO: BETS-B), eksklusiivse lepingu sõlmimisel Rootsi firmaga.

Pakkudes “kogukonnapõhist kogemust”, kutsub esimene omataoline versioon seiklusi otsivate mängijate kogukondi põgenema raketiga Kuule, püüdes põgeneda maa pealt, kus galaktikatevaheliste meteooride torm ähvardab inimese olemasolu. Kui nad hüppavad ohutusse just õigel ajal, auhindu kuni 2500 korda esialgne osalus võiks olla nende tasu, samas võidud on ülempiiriks 250 000.

Närve testitakse, kui mängijad esitavad oma kaaslastele astronautidele väljakutse, et näha, kes suudab kõige kauem pardal püsida, et saada maksimaalset kasu, kas tehes voorus kuni kolm panust või valides automaatse väljutamise suvandid.

Kogukonnapõhine kogemus:

Eeldades, et ettevõtte debüüdi tiitel saab olemakrahhimängude vaieldamatu kuningas, ”Ütles FunFair Games’i tegevjuht Lloyd Purser ettevõtte pressiteates…

“Lihtne, kuid veenev mäng pakub sellist aktiivset ja kogukonnapõhist kogemust, mida nõuab uus põlvkond mängijaid, andes uue pöörde sisule, mis on suures osas üksikute teenindusaegade sektoris saadaval.”

Tegevdirektor selgitas, et ehkki „teenindusaegadel on alati oma koht”, on pärisraha mängude liikumine mitme mängijani jõudnud kiiremini, kui paljud eeldasid ja suur nõudlus uuendusliku ja diferentseeritud sisu järele, mis meeldib Gen Y publikule. ” See on majanduskasv, ütles ta, “on tekkinud uue põlvkonna kaudu, kes on pidevalt ühenduses, naudib lihtsaid sotsiaalseid kontseptsioone, mida nad saavad jagada ja kes usume, et see mänguvorm viiks kogu maailma.”

Purser lisas, et on “fantastiline” näha “väljalaske käivitamist ainult sellise tuntud operaatori juures nagu Betsson Group” ja nad on “kindlad, et see osutub populaarseks oma ulatusliku mängijaskonnaga”, kui nad “koguvad tiitli oodati pikisilmi võrgu käivitamist! “

Uus päev iGamingis:

Murranguline väljaanne ettevõttelt moodustus plokiahela grupist FunFair Technologies väidetavalt ilmestavad “kogukonnapõhiseid mitme mängijaga kogemusi, mida ettevõte on teedrajav ja kasiinosektorile tutvustamas”, tuues endaga “sotsiaalse, aktiivse ja lihtsa mängu” iGamingi reaalse raha vertikaali.

Betsson Grupi mängude ja stuudiote juht Paul Malt ütles, et nad on “põnevil” võimalusest uut mängu ainult oma klientidele tutvustada ja nad on “kindlad, et see võetakse entusiastlikult vastu” kogu oma mängijaskonnas. Lauding FunFair Games kui “ülimalt uuenduslik sisearendaja”, mis oneesrindlik pärisraha mitmikmängude kasutuselevõtt”Lisas Malt, et nad„ ootavad huviga koostööd meie uue partneriga, mis on kahtlemata tugevat vastastikust kasu ärisuhtes ”.

Tulekul:

Samuti oodatud ettevõte, mis on suunatud Millennial & Generation Z mängijatele käivitab oma teise kordistaja tiitli, Varastuse ratas, selle aasta juunis, enne veel nimetamata mängu jõudmist võrku augustis.