FSI teaduslik mängude korporatsiooni integratsioonipakt


Kreeka fantaasia spordiraamatute tarkvaraarendaja Fantasy Sports Interactive (FSI) on teatanud strateegilise kokkuleppe allkirjastamisest, mille eesmärk on pakkuda oma uuendusi Ameerika mängude behemoth Scientific Games Corporationile.

Ateena peakontor kasutas 26. mai ametlikku pressiteadet, et deklareerida, et kokkulepe võimaldab oma ainulaadse hulga iGamingi pakkumisi teha globaalsele kliendivõrgule kättesaadavaks, kasutades Scientific Games Corporationi spordiennustuste liitmise platvormi OpenMarket.

Suhtluse suurendamine:

FSI teatas, et selle kokkuleppe eesmärk on võimaldada digitaalsete spordiraamatute operaatoritel kogu maailmas integreerida oma fantaasiapiletite pakkumise ja mängude täielik portfell eraldi eraldiseisvate toodete või ühe kõikehõlmava toote kaudu OpenMarket integratsioon. Pärast liitumist kuulutas ettevõte, et tema uuendused peavad toimimamitmekesine oskuste mängude ja kihlvedude lisamine”Ja lubada iGamingu ettevõtetel oma pakkumist suurendada klientide kaasamise ja ristmüügi võimaluste suurendamine.

Mängu Gambiit:

Dennis TsalikisFSI tegevjuht, kasutas pressiteadet, et täpsustada allianssi Teaduslike mängude korporatsioon varustada juurdepääs oma uuenduslikule Fikseeritud koefitsiendid-fantaasia spordiraamatutoode, mis kasutab tehisintellektil põhinevat algoritmi fantaasiavõimaluste voogude genereerimiseks.

Loe Tsalikise avaldust …

„Oleme uhked ja põnevil, et saame partnerluse maailma juhtiva digitaalsete mängude pakkujaga. Ootame tihedat koostööd jõuda oma eksklusiivsete ja kaasahaaravate toodetega globaalse kvaliteediga vaatajaskonnani ja oleme kindlad, et see on viljakas koostöö, mis annab positiivseid tulemusi nii ettevõtetele kui ka iGamingi tööstusele tervikuna. ”

Kõrgendatud meelelahutus:

Omalt poolt ja Keith O’Loughlin, Digital Sportsbook, Science Games Corporationi asepresident, kirjeldas partnerlust FSI-ga kui „oluline käikMis peaks aitama tema ettevõttel toetada praegu OpenMarketi platvormi kaudu pakutavat sisu.

O’Loughlini avaldus loeti …

Spordiraamatud saavad nüüd oma portfelli sujuvalt laiendada koos FSI uuenduslike fantastiliste sporditoodete valikuga OpenMarketi kaudu koos spordiennustuse sisu koondamise platvormiga, mis tagab kiire juurdepääsu sellisele põnevale sisule. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga