FSB moodustab spordiennustuse jaoks partnerluse spordi IQ-ga


Hiljuti on auhinnatud spordiraamat FSB teinud koostööd Spordi IQ kes on koefitsient, mis on spetsialiseerunud Ameerika Ühendriikide spordiüritustele. See partnerlus võimaldab FSB klientidel kasutada Sports IQ pakutavat spordiennustuse platvormi, et panustada mängudele, mis toimuvad peamiselt Rahvuslikus Jalgpalliliigas, Riiklikus Korvpalliliidus, Pesapalli Suurliigas ja Riiklikus Hokiliigas.

Nad on spetsialiseerunud ka Ameerika Ühendriikide tulutoovale kolledži spordiennustuste turule. Nüüd on relvastatud Sports IQ uudse spordiennustuse tehnoloogiaga FSB saavad pakkuda oma klientidele nii mängu eelvõistlust kui ka live-panustamisvõimalusi kõigil Ameerika Ühendriikide suurematel spordialadel. Sports IQ kasutab varjatud matemaatikamudeleid koos suurepärase händikäpitehnoloogiaga, et pakkuda ainulaadset ja erinevat hinnamudelit õitsvale spordiennustusele.

Teave:

FSB on pälvinud erinevaid auhindu tipptasemel mängutehnoloogia eest ja need on ka suunatud laiendades nende katvust ühendada Ameerika Ühendriikides asuvad peamised spordialad nagu jalgpall, pesapall, korvpall ja jäähoki. Neil on töökogemus neljal erineval mandril ning neile on omistatud SBC aasta spordipakkumiste tarnija auhind. Nende teenusepakkumised on spetsialiseerunud nii jaemüügile kui ka mobiilsetele hasartmängudele, kauplemisteenustele, klienditoele, majutamisele ja turundusele.

Spordi IQ kohta

Spordi IQ asutasid USA spordipanuste turu parimad koefitsientide pakkujad. Nad pakuvad eelvõistluseks ja mängude spordikihlvedude valdkonnas kõige põhjalikuma sisuga torustikku. Spordi IQ annab tulemusi optimeeritud kohandatud lahendused kõigile oma globaalsetele partneritele, mis võrdub suure osaga kogu maailmas spordiennustuse kogukonnast.

Meediaavaldused

“Masinõpe on see, mille vastu oleme FSB-s tõeliselt kirglikud, nii et on hea Sport IQ-ga ühineda. Kasutades tipptehnoloogiat, on nad suutnud edastada USA spordi jaoks kõige haaravamat sisu ja nende innovaatiline pakkumine võimaldab meil oma USA sporditoodangut veelgi kasvatadaütleb David McDowell FSB tegevjuht.

Sports IQ tegevjuht Omer Dor teatas: „FSB on muljetavaldav ettevõte ja meil on hea meel nendega koostööd teha, kui nad soovivad laiendada oma reguleeritud USA turul oma kliendibaasi. Ootame ka meie USA sporditoodete otseülekannet FSB muljetavaldava Euroopa kliendibaasiga, eriti kui ülemaailmne huvi USA spordi, meeskondade ja mängijate vastu kogu aeg kasvab. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga