FSB laiendab geograafilist ulatust Saksamaa peamise iGamingi tehinguga


Pidevalt arenev platvormi pakkuja FSB laiendab oma haaret rahvusvahelise operaatori OGamingi tuntud kaubamärkide registriga. Neljapäeval, 1. aprillilst, 2021, on märkimisväärne spordiennustusplatvorm ja iGamingi tehnoloogia pakkuja FSB suurendanud oma jurisdiktsiooni jäljendit, teatades, et nad on kokku leppinud tingimustes, et olla platvorm, mis pakub silmapaistvale partnerile Saksa iGamingi grupp OGaming.

Seda kassahitt laiendab FSB uuenduslike spordiraamatute ja PAM-i kohalolekut .COM-i ja piirkondlikel platvormidel, mis vastavad OGamingi rahvusvahelistele ja kohalikele varadele, mida varem hoidis peamine esimese taseme operaator ja mida nüüd täielikult toidab FSB ülipopulaarne täispikk tehnoloogiaga seotud platvorm.

Koostööpartnerlus ja OGamingi võrgu üleandmine vastavalt FSB platvormile viidi lõpule umbes 2 kuu jooksul pärast äsja liidetud partnerlust, mis ühendas Saksamaa mitme kaubamärgiga organisatsiooni / iGamingi OGamingi grupi väga kaunistatud FSB tehnoloogiaplatvormi pakkuja.

Selle kiire ja raske migratsiooni võib seostada optimaalseks spordiennustuseks kohandatud FSB tehnikapaketi üha nobedama ja progressiivsema olemusega. Andmete täielik edastamine kooskõlas rangelt vajalike normatiivsete vastavuse standarditega on selline lühendatud ajaperiood, mis näitab, kuidas FSB jätkab oma rahvusvahelist jälge kasvatada reguleeritud territooriumidel, mis hõlmavad mitut mandrit. See on vaid üks näide sellest, kui hästi on FSB suutnud oma ärimudelit kohandada, et kohandada iGamingi tööstuses väga ihaldatud ja kasvavat turuosa ning suurendada selle ulatust.

FSB kohta

FSB on oma tipptasemel mängutehnoloogia eest võitnud mitmesuguseid auhindu ja sihiks on laiendades nende katvust ühendada Ameerika Ühendriikides asuvad peamised spordialad nagu jalgpall, pesapall, korvpall ja jäähoki. Neil on töökogemus neljal erineval mandril ning neile on omistatud SBC aasta spordipakkumiste tarnija auhind. Nende teenusepakkumised on spetsialiseerunud nii jaemüügile kui ka mobiilsetele hasartmängudele, kauplemisteenustele, klienditoele, majutamisele ja turundusele.

FSB tegevjuht Dave McDowell, teatas „See partnerlus OGaminguga on FSB jaoks oluline, kuna see suurendab veelgi meie ülemaailmset jurisdiktsiooni, tähistab meie saabumist peamise platvormi pakkujana kogu Euroopas ja tõestab, et suudame võita oma peamistelt konkurentidelt märkimisväärset äri. Selle üle, mille üle ma eriti uhke olen, on selle operatsiooni uskumatult kiire pöörang.

„Ainult kahe kuu jooksul oleme suutnud viia lõpule kogu paketi üleviimise, sealhulgas andmed OGamingi eelmiselt platvormi pakkujalt FSB-sse ja loonud Saksamaa nõuetele vastavuse jaoks vajalikud regulatiivsed funktsioonid, sealhulgas kahese rahakoti integreerimine.

„See näitab meie järgmise põlvkonna tehnoloogia väledust ja paindlikkust ning pühendunud talentide sügavaid varusid. Paneme asjad FSB-s juhtuma.

OGamingi tegevjuht Tom Goldingavaldas avalduse, milles öeldi: „Mängijatele turu parimate kogemuste pakkumiseks vajasime uut tipptehnoloogilist platvormi, mis võimaldaks meil oma pakkumine viia järgmisele tasemele. FSB mitte ainult ei vastanud, vaid ületas meie ootused ja meil on hea meel, et toome oma kaubamärke nende tehnoloogiaga nii lühikese aja jooksul. “