FSB ja Incentive Games vahel loodi uus partnerlus


Aastal on juhtiva spordiennustustehnoloogia platvormi pakkuja vahel moodustatud uus partnerlusleping FSB tehnoloogia ning tuntud ja mainekas tasuta mängimiseks ja tasulise mängimiseks mõeldud iGamingi operaator Incentive Games’is. Uudis selle uue liitumise kohta tehti teatavaks teisipäeval, 6. aprillilth, 2021, ja see on vaid üks näide sellest, kuidas FSB jätkab oma osa kasvu iGamingi ja spordiennustuse turul kogu maailmas. Nende jätkuv laienemine sellele valdkonnale on viimase aasta jooksul dokumenteeritud üha enam, kuna FSB Technology on loonud mõned ülitugevad suhted teiste tipptasemel iGamingi pakkujatega.

Incentive Games asub Edinburghis, mis on juhtumisi Šotimaa künklik ajalooline pealinn. Selle uue tehingu kohaselt vastutab FSB Technology mängude reklaamimine kuulub Šoti ettevõttele Incentive Games paljudele potentsiaalsetele klientidele kogu maailmas.

Ergutavatel mängudel on tugev ja mõjus kohalolek viiel eri kontinendil, eriti Aafrikas, kus iGamingi lõppkasutajate jaoks on hämmastavalt levinud nii nende tasuta mängitavad kui ka tasulised mängunimed. Prognoositakse, et see uus partnerlus FSB ja Ergutusmängud jätkab ergutavate mängude ülemaailmse jalajälje suurendamist ainult FSB Technology asjatundlikkuse, kogemuste ja haarava haarde abil kogu maailmas.

The tasuta mänge Incentive Gamesil on kindel maine, et nad on omandamiskulude vähendamisel ülitõhusad, ning nende säilitustooted ja -teenused on suutnud tõestada, et nad suurendavad oma klientide korduvate külastuste arvu iganädalaselt, mis suurendab seetõttu nende pakkumiste kogu elu väärtust . Need soodustavad tegurid koos hõlbustavad iGamingi pakkujaid nii optimeerida kui ka maksimeerida nende üldist ärikasumi marginaali.

Incentive Games’i tegevjuht John Gordon, teatas „Oleme ettevõttena viimase aasta jooksul suuri edusamme teinud ja selle lepingu allkirjastamine on kindlasti siiani üks peamisi tipphetki! Nagu Incentive Games, on ka FSB auhinnatud ettevõte, mida toetab andekas meeskond, nii et ma loodan, et see on viljakas suhe. “

Glenn Elliott kes on praegu FSB Technology tegevjuht, ütles see, „Meile on uskumatult imponeerinud Incentive Games ja selle tasuta mängimise ja mängimise eest maksmise komplekt, mis on meie operaatorpartnerite seas ülemaailmsetel turgudel väga huvipakkuv. Need lisavad ka FSB platvormile lisaväärtust, võimaldades meil pakkuda operaatoritele veelgi laiemat valikut kvaliteetset ja tõestatud sisu. ”