Fruit Burst (video pesa) NetGame Entertainmentilt


Ukraina veebikasiinomängude arendaja NetGame Entertainment teatas, et pärast värvika videolõikude portfelli hõlmab nüüd umbes 35 nimetust pärast seda, kui eelmisel nädalal lansseeriti oma uus viis rulli ja viis palli pakkuv Fruit Burst uuendus.

Kiievi peakontor kasutas 16. juuli ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim kolmerealine pealkiri on loodud selleks, et kasutada ära klassikaliste puuviljapesade mängimisel tekkivat nostalgiat, ning see on varustatud atraktiivse neoontausta ja sujuva jazzi heliribaga. ja luksustunne. ”

Algaja kaebus:

NetGame vastutas juba videolõikude eest, näiteks viis rulli Metsik Buffalo, Ristikukivid ja Tantsivad laternad ja teatas, et selle viljapuuaia-teemaline Puuviljapursk lisaks on kõrge volatiilsusega 96,5% -line tootluse suhe mängijasse, aga ka „lihtne ja nauditav näidend‘ see on ‘sobib suurepäraselt algajatele. ”

Lisameelelahutus:

Kuid arendaja kuulutas, et mobiilisõbralik Fruit Burst pakub kamõned lisafunktsioonid ja graafikaMis on mõeldud “pange põnevust tegema ka kõige kogenumad mängijad”Nagu looduslikud ikoonid, mis võivad tasuta keerutuse algatada, asendades tavalisema sümboli. NetGame Entertainment paljastas, et uus veebikasiino pealkiri on lisaks sellele olemas kolme sümboliga jackpoti boonus mis võiksid iGamingi huvilistel pakkuda võimalust panka minna üks neljast eskaleeruvast autasust.

Produktiivne võimalus:

Hagi edasiseks tugevdamiseks ja NetGame Entertainment kuulutas, et Fruit Burst pakub mängijatele võimalust saada tulusaid hüvesid väärtuses kuni 50-kordne nende algne osalus uuesti käivitatavate tasuta keerutuste kaudu, mille saab käivitada teemanthajumise sümbolite kogumisega.

Loe NetGame Entertainment avaldust …

Kui otsite lihtsat mängu ja võimalust massiliste võitude saamiseks, ärge vaadake enam, sest Fruit Burst on teie jaoks mäng. ”


igamingvideo slotfruit lõhkemisvõrgu mängude meelelahutuswild pühvlimassikivi kividdantsivad laternadLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga