Fookuse muutus Elaine Wynn


Wynn Resorts Limitedi suurim aktsionär Elaine Wynn (pildil) teatas väidetavalt, et on loobunud püüdest kindlustada koht Ameerika kasiinooperaatori juhatuses.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal neljapäevase aruande kohaselt ilmutati see ilm Nevada Gaming Control Boardi spordikuulamise ajal, kus Wynn lubas ühehäälselt heaks kiita litsentseeritud kasiinooperaatori tegeliku omaniku. Selle kaalutluse käivitas väidetavalt 78-aastase nõue lahkuda direktorina ja see tuli umbes 30 kuud pärast seda, kui tema endine abikaasa Steve Wynn astus tagasi ettevõtte esimehe ja tegevjuhi kohalt, keda ta aitas luua pärast mitu väidet seksuaalse vägivalla kohta.

Tõsine võitlus:

Wynn lahutas oma endisest abikaasast 2009. aastal ning algatas seejärel kõrge profiiliga volikirjavõitluse, püüdes saada kohta juhatuse juhatuses Wynn Resorts Limited tema 8,84% osaluse kaudu. Ajaleht aga selgitas seda see lahing lõppes 2018. aasta augustis kui Las Vegase peakontoriga ettevõte palkas austatud tööstusharu Phil Satre ning määras ta seejärel esimeheks.

Mõjuv paigaldus:

Wynn teatas väidetavalt Nevada mängukomisjon et ta aitas Satre värbamisel, kuna ta uskus, et kasiinooperaatoril olivajalik parema näo saamiseks‘ sama hästi kui ‘parem juhtimisisiksus’. Väidetavalt kuulutas ta, et 70-aastane värbaja onolnud meie tööstuses pikka aega imetletud ja austatud ning hinnatud liider“Millel on”tohutu kogemus‘ lisaks ‘erakordne terviklikkusJa maine, mis onetteheite kohal’.

Keelustav säte:

Ajaleht teatas, et Satre ametiaeg aeguma järgmise aasta lõpus samal ajal kui Wynn paljastas, et tal onvananenudOma võimalusest kindlustada Wynn Resorts Limitedis juhatuskoht Nevada ettevõtte tõttu on sellest ajast peale seadnud 75-aastase vanusepiiri sellistele ametikohtadele. Filantroop väitis väidetavalt, et kavatseb nüüd keskenduda Hõberiigi laste haridusväljavaadete parandamisele oma rolli kaudu Nevada osariigi haridusamet.

Pidev kontakt:

Vahepeal ütles Wynn väidetavalt kasiino regulaatorile, et ta suhtleb regulaarselt Satre ja teiste ettevõtte juhtidega ei näe vajadust jätkata juhatuse koha saavutamist. Kuid ta kavatses väidetavalt teavitada Nevada mängujuhtimisnõukogu, kui tema plaanid muutuvad, kuid tunnistas lisaks, et on tema juhtimisega väga hõivatud Elaine P Wynn ja Perefond ja mitmete teiste heategevusorganisatsioonide abistamine, kellega ta on seotud.


las vegaselaine wynnsteve wynnnevada mängude juhtimine boardwynn kuurordid piiratudphil satrenevada osariigi haridusnõukoguLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga