Föderaalvõimud katsid uuesti Las Vegas Sands Corporationi


Ameerika kasiinooperaatori Las Vegas Sands Corporation ees seisab väidetavalt ametlik föderaalne sond, kas tema Marina Bay Sansi saal Singapuris rikkus rahapesuvastaseid määrusi.

Bloombergi uudisteteenistuse neljapäevase raporti kohaselt alustati Ameerika Ühendriikide justiitsministeeriumi juurdlust pärast seda, kui Marina Bay Sandsi endisele nõuetele vastavuse juhile anti jaanuaris välja suur žürii kohtukutse, kus ta palus intervjuud või rahapesuga seotud dokumente. hõlbustamine ”ja sisefinantskontrolli võimalikud kuritarvitused.

Jakk rahutu:

Bloomberg teatas, et arvatakse, et ka föderaalvõimud on palunud nimeta isikul uurijaid varustada kõigi selliste rikkumistega seotud dokumentidega sealhulgas need, mida oleks võinud seostada junketioperaatorid või kolmanda osapoole laenuandjad kasiino krediidi kasutamine.

Tulus kinnisvara:

Las Vegas Sands Corporation avas 2010. aasta aprillis 2561-toalise integreeritud kasiinokuurordi Marina Bay Sands ja ikoonilises kolmetasandilises kohas peetakse regulaarselt tähelepanu rohkem kui ühe viiendiku ettevõtte aastasest põhitulust. Bloomberg teatas, et Las Vegase peakontori operaatori kogutulud olid umbes 13,7 miljardit dollarit eelmisel aastal oli umbes 85% sellest summast tulnud hasartmängusõbralike rajatiste hulgast Singapuris ja Aomenis.

Esialgne etapp:

Uudisteteenistus teatas, et käimasolev uurimine, mille eesmärk on lisaks välja selgitada, kas Las Vegas Sands Corporation vastumeetmetest teatajate vastu kätte makstud, on algusjärgus ja sisaldab konkreetse teabe taotlust teise endise tundmatu Marina Bay Sandsi töötaja peal.

Sisepäring:

Marina Bay Sands teatas oma kirjalikus vastuses, et teatas sellest suhtub mis tahes sobimatuse väitesse tõsiselt ning on põhjalikult uurinud kõiki varem tähelepanu juhtinud väiteid õiguserikkumiste kohta. Väidetavalt selgitas saal seda veel ei see ega tema vanem oli veel saanud konkreetseid teabenõudeid Ameerika Ühendriikide justiitsministeerium.

Varasemad karistused:

Bloomberg teatas, et New Yorgi nimekirja kantud Las Vegas Sands Corporation maksis a 47,4 miljonit dollarit trahvi 2013. aastal, et lõpetada Ameerika Ühendriikide justiitsministeeriumi uurimine selle kohta, kas tal oli ei suutnud kahtlastest hoiustest piisavalt teada anda mille on valmistanud kõrgete panustega mängurid Las Vegase mängukohtades. Ameerika miljardäride kasiinomagnaadi Sheldon Adelsoni juhitud firma andis väidetavalt ka umbes 6,9 miljonit dollarit umbes neli aastat hiljem, et lahendada väited, et ta rikkus Macau ja Hiina riigiametnikele altkäemaksu makstes siseriiklikke seadusi.


las vegasmacauchiinrahapesuheldon adelsonmarina bay sandsjunketcomplianceuniversities of Justice of Justicelas vegas sands corporationsubpoenaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga