Föderaalsed seadusandjad kuulevad American Gaming Associationi bossilt


Ameerika Ühendriikides ja Ameerika mängude liidu tegevdirektor Bill Miller (pildil) kasutasid eile föderaalsete seadusandjate ees spetsiaalset kuulamist, et kuulutada rahva legaliseeritud spordiennustusturu olulisust.

Organisatsioon kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et täpsustada, et selle juht kasutas oma aega Ameerika Ühendriikide Senati kohtute komitees, et anda tunnistusi sellest, kuidas legitiimne spordiennustustööstus aitab tagada ausust, tuvastada ebaseaduslikku tegevust ning kaitsta professionaalsete ja kollegiaalsete spordialade tõesust.

Rahustavad tulemused:

American Gaming Association täpsustas seda 22 osariiki sealhulgas Colorado, Pennsylvania, Michigan ja Indiana on legaliseerinud mõne spordiennustuse vormi pärast Ameerika Ühendriikide ülemkohus2018. aasta otsus, mis kehtetuks muutis eelmise Professionaalse ja amatöörspordi kaitse seadus (PASPA) keeld. Lisaks selgitas kaubandusrühm, et tema enda uuringud on hiljem leidnud, et muljetavaldav 74% Ameerika panustajatest usun nüüd, et on oluline vältida ebaseaduslikke pakkujaid ja panustada panuseid ainult seaduslike ettevõtjate juures.

Loe Milleri avaldust …

„Võistluse terviklikkuse kaitse on kogu spordiennustuse ökosüsteemi huvides keskne. Spordikihlvedude föderaalne keeld oli ebaõnnestunud ettevõtmine, mida me ei tohiks korrata. Selle asemel peaksime tegema koostööd tungivalt ebaseadusliku turu edasiseks likvideerimiseks ja toetage kogenud seadusandjaid kelle järelevalve kaitseb kõigi asjaosaliste huve ja terviklikkust. ”

Lisaküsimused:

American Gaming Association kuulutas selle Milleri välja lisaks kasutas ta Washingtonis toimuvat, et kinnitada oma veendumust, et spordiennustuse jätkuv legaliseerimine on parim viis kaitsta võistlusi ja nende osalejaid korruptsiooni eest. Samuti kinnitas ettevõte, et tema boss kutsus seadusandjaid üleskaaluda mängude fikseerimise maksimaalse föderaalse karistuse suurendamistJa tunnistada kehtetuks föderaalne aktsiis,seab legaalsed spordiraamatud ebasoodsasse konkurentsiolukorda”.

Milleri avaldus loetud …

Kellelgi pole skandaali vältimise vastu suuremat huvi kui legaalsete hasartmängude korraldajate vastu. Tegelikult on Nevada litsentseeritud spordiraamatud ajalooliselt esimestena avastanud mängude kokkuleppimist, tuvastanud ebakorrapäraseid kihlvedude vorme ja andnud hoiatusi regulaatoritele. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga