Föderaalne kokkulepe 5Dimesi eest


Ameerika Ühendriikides ja vastuoluline 5Dimes hasartmängude kaubamärk teatas föderaalsete ametiasutustega kokkuleppe allkirjastamisest, mis võib peagi lubada sellel siseneda riigi seaduslikule spordiennustuste veebiturule.

Costa Ricas asuv üksus kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet üksikasjalikult, et Ameerika Ühendriikide ringkonnakohtuga sõlmitud Pennsylvania idarajooni suhtes sõlmitud lepingus leiti, et see tuvastas ja kaotas kuritegelikku vara, mille väärtus oli umbes 46 miljonit dollarit, ilma et oleks pidanud avaldama mingit teavet selle paljud kliendid.

Ameerika eesmärk:

5Dimes deklareeris, et see kokkulepe võimaldab seda ka siseneda Ameerika Ühendriikide reguleeritud võrgumängusektorisse „Vaba ja selge igasugustest piirangutest oma vara kasutamisel või võõrandamisel ja täielikult kooskõlas [the] seadus’Ja see on juba uue moodustanud 5D Americas LLC korporatiivne üksus Delaware just sel konkreetsel eesmärgil.

Vaidlusalune mure:

Asutatud ja tegutsenud avamerel Lääne-Virginia põliselanike poolt Sean ’5Dimes Tony’ Creighton, 5Dimes oli pakkunud spordiennustuse harrastajad Ameerika Ühendriikides võime panna väidetavalt ebaseaduslikke veebipõhiseid panuseid, mis hõlmavad erinevaid turge. Kuid, ettevõtja tapeti 2018. aasta septembris Costa Rica pealinnas Kreekas toimunud röövkatse osana San Jose koos oma lesega, Laura Varela, omandades hiljem kontrolli oma ettevõtte varade üle.

Abikaasa pärija:

5Dimesi kaubamärk kasutas selle selgitamiseks oma pressiteadet Creightoni surm ajendas hiljem Costa Rica päritolu Varela pöörduda föderaalsete asutuste poole arutamaks võimalike lahendamata kriminaalsüüdistuste lahendamise võimalust. Talitus teatas, et see samm viis kokkuleppeni ja lubab selle uuel ülemuseluurige tulevikuvõimalusi, sealhulgas 5Dimesi kaubamärgi uuesti moodustamine, millel on litsents legaalse ja reguleeritud hasartmängutegevuse läbiviimiseks Ameerika Ühendriikides ja rahvusvaheliselt. ”

Loe Varela avaldust …

“See on olnud minu ja mu pere jaoks väga raske kaks aastat, kuid täna on minu ja 5Dimesi kaubamärgi jaoks pöördeline pöördepunkt ja uus algus samuti verstapost spordimängude legaliseerimiseks Ameerika Ühendriikides. Minu abikaasa surm oli traagiline, kuid ta armastas 5Dimesi ja kõiki selle lojaalseid kliente. Nüüd saab tema vaim elada, kuna 5Dimesi kaubamärk alustab seda uut peatükki. ”


pennsylvaniadelawarecosta ricasan jose5dimesunited osariigi ringkonnakohus5d americas llcsean creightonlaura varelaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga