Föderaalne abi Mashpee Wampanoag Tribe’ile


Teadaolevalt on USA esindajatekoda võtnud meetme, mis takistaks föderaalvalitsusel ühemõtteliselt 2015. aasta otsust tagasi pöörata, millega 321 aakri suurune maatükk usaldati Mashpee Wampanoag hõimule.

Ajalehe The Washington Post avaldatud Associated Pressi uudisteteenistuse esmaspäevase raporti kohaselt tunnustasid föderaalvõimud Massachusettsi hõimu ametlikult 2007. aastal ja taotlesid hiljem luba lasta Tauntoni väikese linna lähedal asuv maatükk usaldada. teenima kodumaa. Väidetavalt vabastas see samm trakti enamikust riigi sekkumistest ja võimaldas Mashpee Wampanoag hõimul rajada oma kavandatud miljard dollarit maksvat First Light Resorti ja kasiinot koostöös Aasia kasiinohiiglase Genting Malaysia Berhadiga.

Presidendi probleem:

Kuigi järelikult rahuldas see taotlus Ameerika Ühendriikide siseministeerium, teatas ajaleht, et presidendi administratsioon Donald Trump märtsi sihtkapitali ootamatult tagasi, viidates asjaolule, et Mashpee Wampanoag hõimu polnud tol ajal ametlikult tunnustatud India saneerimisseadus võeti vastu 1934. aastal.

Otsustav dekreet:

Mashpee Wampanoag hõim otsustas hiljem vaidlustada „lagunemineKavandatud reservatsioonist ja eelmisel kuul autasustati teda väidetavalt föderaalkohtuniku otsusega, mis käskis USA siseministeeriumil tühistada tühistamisprotsess, vaadake asi täielikult üle ja tehke uus otsus.

Keskne kaitse:

Associated Press teatas, et Bostost umbes 38 miili lõuna pool asuvat maad käsitlev föderaalne meede sisaldus laiemas kulutuste paketis, mille Ameerika Ühendriikide Esindajatekoda reedel. See demokraatliku kontrolli all oleva koja õigusakt keelab väidetavalt USA siseministeeriumil tühistada 2015. aasta otsus usalduse põhimõtte kohta ja lubada Cape Codi hõimul ehitada kavandatud kuurortikasiino.

Piiratud usaldus:

Kaasponsoriks Ameerika Ühendriikide esindajad Joseph Kennedy III ja William Keating, kiidavad meetme heaks nüüd vabariiklased Ameerika Ühendriikide senat enne seaduseks saamist. Kuid uudisteteenistus teatas, et protsessi teine ​​etapp võib lõpuks osutuda keeruliseks, kuna eelmisel aastal esitatud sarnase õigusaktiga on edasi arenenud on sellest ajast olnud aeglane kuni olematu.

Väidetavalt rääkis Kennedy uudisteteenistusele …

„Viimaste kuude jooksul on Trumpi administratsioon kasutanud kattena koronaviiruse pandeemiat, et proovida hõimu maad varastada ja määratleda oma inimesed väljaspool nende olemasolu. See muudatus peatab viivitamatult need ohtlikud jõupingutused. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga