Föderaalkohtunik jätab Wynn Resorts Limitedi vastu algatatud kohtuasja rahuldamata


Nevada osariigis on föderaalkohtunik teatanud, et nad jätsid Wynn Resorts Limitedi vastu ühiselt üheksa naise vastu algatatud kohtuasja, mis puudutas nõudeid neid oli seksuaalselt ahistatud kasiinoettevõtte endise esimehe ja tegevjuhi Steve Wynn (pildil) poolt.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal reedese ettekande kohaselt otsisid hagejad väidetavate Las Vegase peakontoriga operaatori hüvitist oli oma endise ülemuse tegevusest teada saanud ja seejärel kavatsenud oma üleastumist varjata.

Privaatsuse probleem:

Ajaleht teatas siiski, et kohtunik James Mahan alates USA Nevada ringkonnakohus viskas juhtumi välja kolmapäeval pärast seda, kui leidis, et hagejad ei olnud piisavalt kaitsnud oma otsust kasutada kogukondlikku pseudonüümi „Judy Doe”, Mitte nende individuaalseid pärisnimesid.

Mitu motiivi:

Las Vegase ajakiri teatas, et naised väitsid, et nad soovivad jääda anonüümseks reaalse ohu tõttu, mida nad võivad hiljem saada vastumeelsete laimamise kohtuasjade sihtmärgiks alates 78-aastasest Wynnist. Hagejad väitsid väidetavalt, et see anonüümsus kaitseb neid ka tööst eemale tõmbamise eest või kui nende juhtumite tundlikud üksikasjad avalikustatakse, lastakse neil elu muuta.

Puuduste deklaratsioon:

Kohtunik Mahan väidetavalt ei nõustunud nende argumentidega ja astus föderaalse kohtuniku kohtuniku poole, leides, et hagejad ei olnud oma anonüümsuse taotlust piisavalt kinnitanud. Lisaks väitis ta väidetavalt, et naised pole suutnud kohut selles veenda nende eraelu puutumatuse huvid kaaluvad üles üldsuse juurdepääsuõiguse kohtumenetlusele.

Teadaolevalt loe kohtunik Mahani otsust …

“Kuigi hagejad soovivad säilitada oma anonüümsuse, see põhjustab nende väidetes mitmeid puudusi Wynnide vastu [Resorts Limited] kohtualused. Kogu kaebuse jooksul hagejad kasutavad üldistatud ja ebamääraseid väiteid ilma nende väidete individuaalse faktilise toeta. ”

Kommunaalmaksud:

Las Vegase ajakiri Review teatas, et kohtunik Mahan pealegi pooldas Wynn Resorts Limited’i otsusega, et hagejad oleksid pidanud järgima kohtupraktikat kohtuasjas viidates üksikutele väidetele seksuaalse ahistamise kohta selle asemel, et tugineda kollektiivsele avaldusele. Lisaks otsustas ta väidetavalt, et naiste ametlikud süüdistused on alates 2018. aasta märtsist Võrdsete tööhõivevõimaluste komisjon olid vastuvõetamatud seetõttu, et neid ei olnud kohtule esitatud.

Kohtunik Mahani otsus on väidetavalt loetud …

“Ehkki kõik hagejad väidavad, et Steve Wynn on seksuaalset ahistamist põhjustanud, on seksuaalse ahistamise individualiseeritud teod eraldi tehingud või sündmused, mida tuleb reeglite järgimiseks asjakohaselt lubada.”

Käivita uuesti:

Ajaleht teatas, et üheksa hagejat on võimalus edasi kaevata Kohtunik Mahani otsus ajal, kui Wynn ise, kes arvatakse nüüd elavat Floridas pärast ametist lahkumist 2018. aasta veebruaris, on sellistes küsimustes pidevalt oma süütust säilitanud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga