Flutter Entertainmenti laiendus OpenSports


Ameerika iGamingi, loterii- ja mänguautomaatide uuendaja Scientific Games Corporation teatas lepingu allkirjastamisest, mis on andnud silmapaistvale operaatorile Flutter Entertainment loa jätkata OpenSportsi spordiennustusplatvormi kasutamist oma SG Digital’i tütarettevõttelt.

Las Vegase peakontoriga behemoth kasutas ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et viie aasta pikendamine järgnes hiljutisele online-kihlveokontorite FanDuel Groupiga sarnase lepingu sõlmimisele selle ettevõtte enda Ameerika Ühendriikide veebipõhiste spordiraamatute perekonna jaoks.

Üldlevinud ettevõtmine:

Scientific Games Corporation selgitas, et Londoni börsil noteeritud Flutter Entertainment, mis oli tuntud kui Paddy Power Betfair kuni läbini 2019. aasta nimemuutus, peab nüüd jätkama OpenSports edendada, et kasutada oma laia mobiilisõbralike spordiennustuse domeenide portfelli, Betfair.com, PaddyPower.com, SkyBet.com ja Sportsbet.com.au.

Silmapaistev partner:

Scientific Games Corporationi digitaalne tegevjuht Jordan Levin kirjeldas pressiteate vahendusel Flutter Entertainmenti kui ettevõtet, mis teenindab regulaarselt üle 13 miljoni mängija kogu maailmas viisakaltmaailma kõige innovaatilisemad, mitmekesisemad ja iseloomulikumad spordiennustuse ja mängude kaubamärgid. ”

Loe Levini avaldust …

“Viimase kahe aastakümne jooksul oleme teinud koostööd suuremate tehnoloogiliste muutuste kaudu, mängijate ootused ja Ameerika Ühendriikide spordiennustuse suurendamine, kus teeme koostööd FanDuel Groupiga. Meil on ühine ambitsioon võtta poodiumikohti reguleeritud turgudel vastutustundlike, kaasahaaravate ja turvaliste mängijakogemuste kaudu. “

Optimistlik väljavaade:

Omalt poolt ja Rik Barker, Flutter Entertainmenti infojuht, tunnistas, et onrahulLepingu pikendamisega, enne kui kuulutatakse, et OpenSports edendabon aastaid olnud meie spordiennustuse platvormide põhiosaJa seda kasutatakse koos oma ettevõtte endatehnoloogia ja tootearenduse võimalused. ”

Barkeri avaldus kõlas …

„Selle tehnoloogia usaldusväärsus ja mastaapsus annab meile kindel platvorm meie strateegiliste eesmärkide saavutamiseks. Spordiennustuse uude ajastusse astudes ootame huviga koostööd selle maailmatasemel meeskondade ja tehnoloogiaga kasutada ära võimalusi kogu meie sektoris. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga