Floridas avatakse ohutuspiirangutega kolm mängukohta


Florida osariigi hasartmängude toimumiskohad valmistuvad taasavamiseks. Reedel avatakse avalikkusele taas Jacksonville’i ja Orange Pargi paremik, koos Palm Beachi kennelklubiga. Igas rajatises kehtivad teatud nõuded, millele töötajad ja külalised peavad vastama, et pakkuda turvalist ja tervislikku keskkonda koroonaviiruse pandeemia kestel.

bestbeti taasavamise üksikasjad:

Nende kahe jaoks bestbet kinnisvara, avatakse toimumiskohad reedel kell 10.00. Need on osariigi kaks suurimat pokkeriruumi ja on veidi rohkem kui kaks kuud suletud. Pokkerimängude jaoks saab lauas istuda ainult viis mängijat. Külalisi palutakse kandke maske kohapeal viibides peavad nad rajatistesse sisenemisel oma käed puhastama ja neid tuleb a mitteinvasiivne temperatuuri sõelumine.

Kui patroonid asuvad Jacksonville’i või Orange Pargi majutusasutustes, palutakse neil sageli käsi pesta ja hoida sotsiaalset kaugust teistest. Samuti palutakse külastajatel kogu aeg oma näomaski kanda.

Allika sõnul…

Kui bestbeti rajatised taas avanevad, ei ületa need 50% täituvuspiirist. Täiustatud puhastus- ja desinfitseerimisprotokolle rakendatakse sagedamini. Koos pokkerilaudade istekohtade arvu vähendamisega piiratakse istekohta ka kohvikute laudades, kõrgetes toppides ja panustamiskarkassides.

Palm Beachi kennelklubi taasavamine:

Sisse West Palm Beach, valmistub reedel taas avama ka Palm Beachi kennelklubi. Nad pakuvad nii live-ennustusi kui ka vähendatud pokkerimänge. Kõik rajatisse sisenejad peavad kandke maski, lasta temperatuuri kontrollida ja allkirjastama loobumise.

Kui kihlvedude tegijad asuvad üldkasutatavates kohtades nagu panustamisliin, tuleb maske kanda. Pokkerimängijad peavad laua taga või pokkeritoas viibides kandma maske. Pokkerituba on avatud alates 9:30. Koerte elusate võistluste jaoks toimuvad üritused iga päev kell 13. Reede ja laupäeva õhtul korraldatakse kell 19.00 lisavõistlused.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga