FireKeepers kasiino käivitab spordiennustusi teaduslike mängude kaudu


Michiganis asuv FireKeepersi kasiino pakub tänu Teaduslike mängudega sõlmitud kokkuleppele nüüd spordiennustusi. Kasiino omanik on Potawatomi Nottawaseppi Huron Band. FireKeepers soovib oma uut jaemüügipakkumist täiendada, laiendades digitaalse spordi ja online-hasartmängude arendamist, kui Michigan lubab iGamingu valikutega alustada.

Jaemüük spordiennustuses FireKeepersis:

Selle viimase käivitamisega kasutab FireKeepers OpenSports teaduslike mängude tootekomplekt. Sviiti pakutakse Dacey spordiraamat mis avanes kaks kuud tagasi. Mängijad, kes spordiraamatut külastavad, leiavad USA-s nii sadu kihlvedude turge kui ka rahvusvahelisi võimalusi. See käivitamine tähistab esimest korda kui hõimuhaldur pakub Michiganis spordiennustusteenuseid.

FireKeepersi tegevjuht Kathy George kommenteeris uut turuletoomist, öeldes: “Need on FireKeepersi kasiino jaoks põnevad ajad ja meie jaemüügi spordiraamatu väljaandmine on olulise strateegilise eesmärgi saavutamine. Scientifici meeskond on olnud lahutamatu osa selle fantastilise uue pakkumise pakkumisest Michiganis tegutsevatele panustajatele. Ootame huviga võimalust kasutada nii oma sporti kui ka kasiinot võrgus oma mängijakeskse tehnoloogia ja ülemaailmsete teadmistega. ”

Võrguvalikute juurde liikumine:

Michigan on üks USA osariik, mis võttis vastu seaduseelnõu, kus veebikasiino kiideti heaks spordiennustused. Uus tööstus pole veel käivitunud, kuid FireKeepers plaanib sellega kaasa lüüa. Nad teevad koostööd Teaduslikud mängud ja kasutage ettevõtte oma OpenGaming ja OpenSports tooteid alustamiseks.

Kaks võrgumänguvõimalust kiideti heaks 2019. aasta detsembris ning 2020. aastat on riigil kasutatud ajana nii määruste kehtestamiseks kui ka litsentside ettevalmistamiseks ja uue tööstuse võimaliku käivitamiseks. Võib olla 2021. aasta, enne kui näeme, kuidas osariik veebis elama hakkab.


Kihlvedude teaduslik mängudesport MichiganFireKeepers Casinonottawaseppi hurota band of potawatomi indiasopensportsopengamingLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga