Filipiinidel asutatud Suncity WC Hotel Incorporated


Filipiinidel ja enamusosalusega Suntrust Home Developers Incorporated Aasia junketioperaatori tütarettevõte on Suncity Group asutanud oma Suncity WC Hotel Incorporated ettevõtte, et olla tulevaste Resorts World Westside City arenduste ametlik operaator.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt maksis Suntrust Home Developers Incorporated mais ühekordse tasu 200 miljonit dollarit, et saada ainuõigused kogu tulevasele mängu- ja hotellindusele kavandatud viietärnise integreeritud kasiinokeskuses. Allikas kirjeldas üksikasjalikult, et Manila nimekirja kantud alluv on nüüdseks oma Suncity WC Hotel Incorporated’i sõiduki kasutanud kõigi kavandatud 700 miljoni dollari suuruse rajatise ehitus-, käitamis-, haldus- ja hooldustööde tegemiseks kuni 2033. aasta juulini.

Osalevad mängijad:

Suncity Group väidetavalt kontrollib 51% ettevõtte aktsiatest Suntrust Home Developers Incorporated selle kaudu Fortune Noble Limited mure ülejäänud huvi vastu Filipiinid kinnisvarafirma Megaworld Corporation ja kohalike investeeringute spetsialist Aurora Securities Incorporated. Asutamine Suncity WC Hotel Incorporated väidetavalt viidi läbi hinnaga 211 000 dollarit kusjuures (majandus) üksus on nüüd võimeline rentima või allüürile andma ehitamisel olevaid rajatisi Kuurordid World Westside City.

Dramaatiline areng:

Ehitatakse 297 aakri suurusele maatükile Manila pealinna Entertainment City linnaossa 130 miljonit dollarit Kuurortide esimene etapp World Westside City peaks avanema järgmise aasta lõpus koos 400-toaline hotell, 960 kohaga parkimismaja ja 1 959 031 ruutmeetri suurune kasiino pakkudes valikut umbes 1200 mänguautomaadist ning vähemalt 400 VIP- ja massituru mängulauda. Väidetavalt on Suntrust Home Developers Incorporatedil plaanis hiljem kulutada sama palju kui 570 miljonit dollarit et tuua kõrvale teater ja kaubanduskeskus hotellide paar Filipiinide projektile, et suurendada oma võimalikku ruumi täiendust kuni 2390-ni.


manila meelelahutus linnaühiskonna grupp integreeritud kasiinokeskused kuurordid maailma lääneosa linn megaailma korporatsioon aurora väärtpaberid registreeritud õnn õils piiratud päikeseenergia koduarendajad sisse lülitatud kogukond wc hotell asutatud