Filipiinide nõusolek International Entertainment Corporationi jaoks


Pärast mitu kuud kestnud läbirääkimisi teatas Aasia hotelli- ja vabaajaettevõte International Entertainment Corporation väidetavalt, et on lõpuks saanud tingimusliku loa ühe Filipiinide kinnistu muutmiseks täiemahuliseks integreeritud kasiinokeskuseks.

G3Newswire’i teisipäevase aruande kohaselt näitas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte, et Filipiinide lõbustus- ja mängukorporatsiooni (PAGCor) reguleeriv asutus on andnud tema alluvale Marina Square Properties Incorporated ajutise litsentsi, mis tähendab, et see toob kasiinohasartmängud nimetu Manila koht. Allikas täpsustas, et luba saadi eelmise nädala lõpus avalikustamata ettevõttega, mis arvatakse olevat New Coast Hotel Manila, mis asub pealinna Malate äripiirkonna südames.

Olemasolev ühendus:

International Entertainment Corporation väidetavalt liisib seadmed PAGCorile juba praegu Aasia õiguste omamine mitmete live pokkeriürituste jaoks sealhulgas need, mida opereeritakse PokerStarsi kaubamärgi all alates Tähtede rühm on sisse lülitatud võrgumängude ja spordikihlvedude käitumise tütarettevõte Flutter Entertainment. Hongkongi peakontoriga konglomeraat tegi pealegi umbes 22,14 miljonit dollarit maini maandades oma juhtiva osaluse Inglise meistrivõistluste jalgpalliklubis Wigan Athletic ja väidetavalt kuulutas ta, et kavatseb nüüdlaiendada ja uuendada“Tundmatu hotell Manila”kasiino asutamise ja haldamise ning integreeritud kuurordi arendamise kaudu’.

Tulev konsultatsioon:

Choi Chiu Fai on International Entertainment Corporationi esimees ja väidetavalt kasutas ta ametlikku ettevõtte registreerimisdeklaratsiooni, et ta onrahulOn saanud nõutava tingimusliku heakskiidu PAGCorilt ja kavatseb nüüd alustada läbirääkimisiajutise litsentsilepingu tingimused.

Kuuldavasti luges Choi avaldust …

“Kui ajutise litsentsilepinguga seoses toimub edasiarendus, ettevõte täidab kõiki asjakohaseid nõudeidja vajaduse korral teha täiendavaid teadaandeid vastavalt noteerimisreeglitele vastavalt vajadusele. “


Hong Kongmanilapagcorphilippine lõbustus- ja mängukompanii integreeritud kasiinokeskus rahvusvaheline meelelahutusettevõteLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga