Filipiinide integreeritud kasiinokuurort vähemalt 1000 töötaja koondamiseks


Filipiinidel ja hiiglaslikus integreeritud kasiinokeskuses Okada Manila vallandatakse väidetavalt vähemalt 1000 töötajat, kuna ta üritab käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tõttu leppida ajutise katkemisega.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt oli Jaapani pachinko, mänguautomaatide ja arkaadmängude tootja Universal Entertainment Corporationi tütarettevõtte Tiger Resort Leisure and Entertainment Incorporated hallatav suurlinna Manila rajatis sunnitud oma uksed sulgema 15. märtsil, kuna koroonaviirusest hukkus inimesi. Filipiinidel tipus kaksteist. Sellest ajast on see arv kasvanud 886-ni, 993-toaline saal ootab endiselt kuulda, millal valitsuse jõustatav üleriigiline kasiinode sulgemine tühistatakse.

Märkimisväärne tagasilöök:

Seoses Asian Gaming tsiteeris ettevõtte sisemist memo Okada Manila presidendilt Takashi Oya täpsustades, et Manila meelelahutuslinna linnaosas asuva 2,2 miljardi dollari suuruse rajatise töötajaskonda tuleb vähendada ‘ümberõppeprogramm”Koos kõigi vabastatud töötajatega, kes saavad lahuspalka vastavalt kohalikele seadustele.

Teadaolevalt loe Oya teatist …

„See on reaalsus, et ettevõte ei pääsenud meie ees oleva uue normaali tõttu. Pärast sulgemist pole tulusid olnud rahaliselt tühjenes ja põhjustas suuri kahjusid ettevõttele ja kui seda ei lahendata, kuhjuvad tema kahjumid. Okada Manila on sunnitud muutma ka äritegevuse viisi, mis tähendab see nõuab lihtsalt väiksemat tööjõudu. Et see jääks elujõuliseks äriks, peame lahti laskma enam kui 1000 töötajat. ”

Tumbling takistused:

Okada Manila avas oma uksed 2016. aasta detsembris koos 284 283 ruutmeetri suurune kasiino Valikus on üle 3000 mänguautomaadi ja umbes 500 mängulauda. Hiigelrajatise arvele võetud hasartmängude kogutulud olid umbes 788,91 miljonit dollarit kogu eelmise aasta jooksul, kuid arvatavasti põhjustab koroonaviirustega seotud lukustumine selle 2020. aasta kombineeritud müügi langust vaid 372,5 miljonit dollarit koos sellega seotud sissetulekuga, mis tuleb umbes 27,9 miljonit dollarit.


manilaen meelelahutus linnamängud tuluduniversaalne meelelahutuskorporatsioonkaka manilatiger kuurort vaba aja veetmise ja meelelahutuse lisatudcoronaviruslockdowntakashi oyaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga