Filipiinid muutuvad POGO litsentsiomanikega karmiks


Filipiinidel on president Rodrigo Duterte (pildil) alla kirjutanud seadusele, mis on kavandatud rohkem kui kahekordistama avamere mängulitsentsi omavatelt kodumaadelt kogutavat maksu.

Inside Asian Gaming’i aruande kohaselt on uue seadusega taastuv Bayanihan kohustatud Filipiinide avamere hasartmängude operaatori (POGO) litsentsi omavaid iGamingi ettevõtteid maksma käibelt 5% maksu, mitte ametliku vahetuskursiga tulu. arvutage välisvaluutas võlgnetava summa kohalik ekvivalent.

Tõsised sanktsioonid:

See uus frantsiisimaks rakendatakse kohaliku iGamingi operaatori kõrgemale kuu brutokäive või eelnevalt kokkulepitud tulumiinimum. Allikas täpsustas, et muudetud struktuur on loodud selleks, et tuua rohkem sularaha hinnanguliselt 3,4 miljardi dollari puudujäägi täitmiseks koroonaviiruse leevendamise fondis ja näeb lisaks ette karistusi, mis võivad lõpuks näha nõuetele mittevastavaid ettevõtteid tseremooniata oma POGO litsentsid ära.

Kogukonna hooldus:

Filipiinide senaator Franklin Drilon väitis, et väitis, et uue meetme eesmärk on võtta POGO litsentsiomanike tänavune maksutoetus kuni kohaliku raadioringhäälingu DWIZ intervjuu umbes 361,2 miljonit dollarit kasutamiseks eraldatud lisaraha “eri liiki abi rahastamiseksSektori jaoks, mida hiljuti mõjutas koroonaviiruse pandeemia.

Praegune mahasurumine:

Eelmisel kuul lubasid Filipiinid seda lubada ainult 29 60 ettevõttest kellel oli varem olnud POGO litsents uuesti avada pärast üleriigilise koroonaviiruse põhjustatud lukustuse tühistamist. Inside Asian Gaming selgitas lisaks, et see on nii kõik osa pikaajalisest kampaaniast see üritab saada selliseid toiminguid föderaalsete maksukohustuste kiiremaks täitmiseks ja võimalike puudujääkide täitmiseks.


igamingrodrigo dutertpogofrankliini drilonfilippiin avamere mängude operaator koronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga