FanDuel tutvustab Illinoisis uusi spordikihlvedude võimalusi Internetis


FanDuel teatas täna, et tema spordiennustusrakendus Illinoisis on aktiivne. Osariigi mängijad pääsevad nüüd juurde FanDuel Par-A-Dice Sportsbooki rakendusele ja veebisaidile, pakkudes oma klassi parimaid teenuseid. Pärast Boyd Gamingiga koostööd saamist ja litsentsimiseks heakskiitu on kaubamärk võimeline selliseid teenuseid osariigis pakkuma.

Uus spordiennustuse kogemus

Koos FanDuel Par-A-Dice spordiennustus pakub mängijatele juurdepääsu panustamise võimalustele mitmel kihlveoturul, sealhulgas pesapall, jalgpall, MMA, tennis, korvpall, jalgpall ja palju muud. Mängijad saavad rakenduse alla laadida Androidi ja iOS-i seade.

FanDuel Groupi ühine turukorraldaja Mike Raffensperger kommenteeris oma hiljutises pressiteates, et ettevõte on oma tegevuse alustamist oodanud üsna kaua. Raffensperger ütles: “Sport on tagasi, nii et näitame Illinoisi spordisõpradele uudset spordiennustuse rakenduse kogemust koos juhtivate reklaamide ja tarbijakaitsega, mis on teinud FanDuelist USA spordiklubi nr 1”

Kvaliteedifunktsioonid

Rakendusele on lisatud mitu funktsiooni, mis pakuvad mängijatele mugavust, üks neist on konto ja rahakoti tehnoloogia. Kontsern töötas välja oma sisemise optsiooni, mida kasutatakse Par-A-Dice. Spordiraamatu mängijad on ühendatud ka fantaasiaspordirakendusega, mis muudab vajaduse korral hõlpsasti rahaliste vahendite teisaldamise.

FanDuel on oma kihlveoteenustega innovaatiline, pakkudes rakenduses spordiürituste otseülekannet. Nad pakkusid ka esimesena funktsiooni Same Game Parlays – funktsiooni, mis võimaldab sama mängu kihlveoturgude abil parlay luua.

Teine huvitav aspekt Illinoisis asuvas ettevõttes on see, mida nad pakuvad Kodulinna kangelased. Kodulinna meeskondadel on helded koefitsiendid, mis pakub uutele mängijatele rohkem võimalusi võita.



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga