FanDuel Grupi hindamistüli suundus vahekohtusse


Ameerika meediakonglomeraat Fox Corporation on teadaolevalt esitanud kohtuasja Suurbritannia iGaming behemoth Flutter Entertainment’i vastu seoses oma eelseisva võimalusega 18,6% -lises osaluses silmapaistvas spordipoodide veebioperaatoris FanDuel Group.

Ameerika ringhäälinguorganisatsiooni CNBC teisipäevase aruande kohaselt kulutas Londoni börsil noteeritud Flutter Entertainment detsembris umbes 4,2 miljardit dollarit, et osta FanDuel Groupi 37,5% suurune osalus ja võtta selle koguosalus spordiennustusettevõttes kuni umbes 95%. See kokkulepe sündis väidetavalt veidi enam kui aasta pärast seda, kui Fox Corporation sai võimaluse osta juulikuust 18,6% suurune spordikaartide operaatori aktsia kokkulepitud hinnaga 11,2 miljardit dollarit.

Koostöö raskendamine:

Ringhääling teatas, et see viimane arusaam töötati välja samal ajal kui Flutter Entertainment, mida varem tunti kui Paddy Power Betfairsõlmis 6 miljardi dollari suuruse aktsiakokkuleppe silmapaistva iGamingi ettevõtte The Stars Group Incorporated ülevõtmiseks. See Kanada ettevõte oli väidetavalt partneriks Fox Corporation käivitada Ameerika Ühendriikidele suunatud FoxBet spordiennustusteenus, mis on praegu Colorado, New Jersey, Michigani ja Pennsylvania osariikides mängijatele kättesaadav.

Tühistamise aspekt:

Kuid Flutter Entertainment väidab nüüd väidetavalt, et tema ülevõtmine FanDueli rühm tühistas selle varasema nõude, kuna Fox Corporation sai endiselt omandada 18,6% optsiooni, kuid ainult siis, kui ta on nõus maksma “õiglane turuväärtus. ” Väidetavalt võib selline samm maksta Nasdaqi börsil noteeritud ettevõttele põhja pool 25 miljardit dollarit arvestades, et kuni 19 Ameerika riiki võiks sel aastal hääletada spordipanuste vormi vormistamise veebis.

Kohtuvaidlus:

Näidatavalt häiritud tingimuste väidetava muutmise pärast ja Fox Corporation esitas väidetavalt New Yorgi kohtusse hagi Kohtute vahekohus ja vahendusteenused vaidluste lahendamise organisatsioon eelmisel nädalal, lootes vastuolulise variandi varem kokkulepitud hinna taastamist. Väidetavalt teatas ettevõte, et see vahekohus tuli “kõigi osapoolte nõusolekul“ja on selle katse”jõustada oma õigusi omandada 18,6% osalus FanDueli grupis. “

Turu manöövrid:

CNBC teatas, et kogu see teema võib olla veelgi keerulisem, kui Flutter Entertainment viib lõpule oma plaani FanDuel Groupi välja lülitada eraldi kaubeldavaks üksuseks enne juulit. Sellise sammuga võib väidetavalt näha, et 18,6% valikuvõimalus meelitab lisatasu, kuna spordikaartide operaatoril on domineeriv seisund Ameerika Ühendriikide kolmel kõige tulusamal spordikihlvedude turul Illinoisis New Jersey ja Pennsylvanias.

Sassis sidemed:

Nagu kõigest sellest veel vähe oleks, teatas ringhäälinguorganisatsioon lisaks, et Fox Corporationil on kümneaastane võimalus osta pool Ameerika Tähtede rühm on sisse lülitatud, mis hõlmaks ka FoxBet spordiennustus. See on juba mitu kuud väidetavalt sundinud Flutter Entertainmentit ühendama need osalused FanDuel Groupi omaga pärast andes talle rohkem omakapitali kõigis äsja noteeritud ettevõtetes.