FanDuel Group ja DraftKings Incorporated saavad Tennessee osariiki noogutada


Kuulsad veebipõhiste spordipakkumiste operaatorid FanDuel Group ja DraftKings Incorporated on väidetavalt saanud esimeste hulgas, kellele on antud tingimuslikud litsentsid, mis võimaldavad neil oma teenuseid Lõuna-Ameerika Tennessee osariigis mängijatele pakkuda.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni WXMI-TV kolmapäevase aruande kohaselt on paariga ühinenud MGM Resorts Internationali ja GVC Holdings’i ühisettevõtte Roar Digital mobiilsõbralik teenus BetMGM, kui Tennessee haridusloosimise spordikihlvedude komitee on andnud loa ja võiks nüüd minna otse vabatahtliku riigi osariiki juba novembri esimesest päevast.

Kaugpiirang:

Ringhääling teatas, et Tennessee võttis vastu õigusaktid eelmisel aastal, mis lubab peagi lubada osariigis kõiki, kes on üle 21-aastased panustada seaduslikult kihlvedudele paljudele professionaalsetele ja kollegiaalsetele spordialadele arvuti või mobiilseadme abil. See meede kiideti väidetavalt heaks vaatamata legaliseeritud väljakuulutajate kooskõlastatud vastuseisule hasartmängusõltuvuste suurenemisele ja sellisena ei karistanud maapealseid spordiraamatuid.

Soovitav sihtkoht:

WXMI-TV teatas, et Spordipanuste komitee on koos sellega heaks kiitnud 26 spordiennustuse kaugettevõtja litsentsi tarnija algne luba ja ootab enne tegevust rohkem taotlusi ametlik 1. novembri käivitamise kuupäev. Ringhäälinguorganisatsioon täpsustas, et ka eelmise aasta seadusandlusega ei seatud piiranguid selliste kinnituste arvule, kuid need nõuavad kandidaate mitmete regulatiivsete nõuete täitmiseks sealhulgas keelavad nad sportlased, kohtunikud ja võistkondade omanikud need, kes võivad töötada veebipõhises spordiraamatus panuste panemisest.


tennessee haridus lotterymgm kuurordid rahvusvahelised gvc osalused kavandid lisatud fanduel grouproar digitalbetmgmLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga