Eyecon läheb otseülekandena koos Microgaminguga


Mani saarel asuv hasartmängutarkvaraettevõte Microgaming on teinud koostööd veebikasiinomängude arendaja Eyeconiga, mille käigus näevad kliendid juurdepääsu Austraalia mängustuudio kogu teenindusaegade kollektsioonile.

Lepingusse kuuluvad sellised populaarsed pealkirjad nagu Temple of Isis, Shaman’s Dream ja Fluffy Favorites, esimesed kohev sari, liitub Microgamingu platvormiga, mis tarnib rohkem kui 800 reguleeritud turul üle 800 populaarseima kaubamärgi kogu maailmas.

Ootan edukat ja vastastikku kasulikku partnerlust Eyeconiga. ”

Kommenteerides uut partnerlust, Paul GielbertEyeconi äridirektor ütles …

„Meil on tõesti hea meel tutvustada Eyeconi laia mängudeportfelli Microgamingu sisuplatvormil. See on meie jaoks suurepärane võimalus suurendada oma mängude ja täiustatud kaasamisriistade haaret tohutu levitamise kaudu, mida Microgaming pakub. See on sundiv partnerlus mis pakub Microgamingu klientidele ja nende mängijatele tuntud, turuliidreid. “

Eyecon liitub Playtechi perega:

Eesti asutatud tarkvaraettevõte Playtech plc omandas Eyeconi 2017. aasta alguses kokku 50 miljoni naela eest. Lisaks ettevõtte bingolevivõrgu tugevdamisele andis ost sellele juurdepääsu ka valdkonna juhtivatele teenindusaegade sisule, mis kõik on Playtechi bingolitsentside omanikele kättesaadavad.

Microgamingu kommertsdirektor, Leon Thomas, kommenteeris ka koostööd, märkides …

“Ootan edukat ja vastastikku kasulikku partnerlust Eyeconiga. Tehing võimaldab Microgamingul täiendada oma sisu pakkumist Eyeconi ikoonilise kasiino teenindusaegade koguga, pakkudes samal ajal ka Eyeconile oluliselt suurem kokkupuude, ulatus ja ulatus.

“Microgaming jätkab koostööd tipptehnoloogiliste sisupartneritega nagu Eyecon, et hoida oma mitmekesine, valdkonnas juhtiv mängude portfell klientidele värske ja uuendusmeelsena.”

Märkimisväärne haare:

1997. aastal asutatud Eyecon on välja töötanud enam kui 70 mängu ja rajas oma kaughasartmänguserveri (RGS), mis pakub sisu otse suurematele ettevõtetele, nagu Gala Bingo, William Hill, Vera & John, bet365, Lottoland, GVC Holdings, 888, Virtue Fusion, Playtechi bingovõrk ja populaarne veebioperaator, Videolõigud, teiste hulgas.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga