Eye of Horus (videopesa) laiendus ettevõttele Blueprint Gaming Limited


Suurbritannia online-kasiinomängude arendaja Blueprint Gaming Limited alustas äsja uut aastat, esitledes viie rulli ja 40-realise vooru Eye of Horus: Power 4 Slots uuenduses oma videopesade pesa Eye of Horus uusimat täiendust.

Newarki peakontoriga ettevõte kasutas European Gaming Media and Events’i avaldatud ametlikku neljapäevast pressiteadet, et deklareerida, et uus mobiilisõbralik mäng tähistab kaasmaalase Reel Time Gamingu algse maapealse Eye of Horuse tiitli viiendat online-kehastust ja kasutab seda Power 4 teenindusaegade mehaanik, et harrastajad saaksid “mängida korraga neljas rullide komplektis”.

Lisatud apellatsioon:

Saksamaa mänguhiiglase Gauselmann Groupi tütarettevõte, Blueprint Gaming Limited teatas, et kolmerealine Horuse silm: võimsus 4 pesa pealegi tuleb komplektiga koostuttav tasuta mängude voorsamal ajal kui mängijad saavad kasutada uut välimust Super mängud funktsioonvõita rohkem tasuta mänge ja avada kuni neli rullakent veelgi suuremate võitude saamiseks‘eduka ratta pöörlemise kaudu.

Optimistlikud eesmärgid:

Jo Purvis on Blueprint Gaming Limitedi turundus- ja suhtedirektor ning ta kasutas pressiteate vahendusel, et uuenduslik Toide 4 pesa mehaanik on ette nähtud lubama uusimat Horuse silm variant meelitada värskeid mängijaid ja suurendada kaubamärgi atraktiivsust kogu Euroopas.

Lugege Purvise avaldust …

Alustame tõesti 2021. aastat pauguga ja kinkides mängijatele Eye of Horuse uue variandi, mis on üks meie eelmise aasta portfellist väljapaistvaid kaubamärke. Mängijad on tõesti kõlanud meie Power 4 Slots kontseptsiooniga ja nelja rulliakna tutvustamine Eye of Horuse tiitlite perekonnale aitab äratada veelgi huvi selle ülipopulaarse kaubamärgi vastu. Uude aastasse astudes on järgmise kaheteistkümne kuu eesmärk säilitada kogu 2020. aastal loodud suur hoog. “


video slotgauselmann groupblueprint gaming limitedjo purviseye of horusreel time gampower 4 slotseye of horus: power 4 slotssuper games