Eye of Horus Gambler (video pesa) ettevõttelt Blueprint Gaming Limited


Briti veebikasiinomängude arendaja, Blueprint Gaming Limited, on teatanud oma uue mängu lisamisest Horuse silm videomänguautomaatide frantsiis viie- ja kümnerealisel real Horuse mänguri silm pealkiri.

Newarki peakontor kasutas 2. juuli ametlikku pressiteadet, mille avaldas European Gaming Media and Events, et kuulutada, et tema uus Eye of Horus Gambleri videopesa on temaatiliselt sama „iidse Egiptuse haudKui selle Horuse silm ja Horus Megawaysi silm eelkäijad, et kutsuda mängijaid üles paljastamavaaraode rikkused.

Uuenduslik leiutis:

Blueprint teatas sellest siiski selle viimane kolmerealine väljalase lisaks on saadaval ainulaadne „tasuta mängudFunktsioon, mis võimaldab aficionadosidboonuse üle kontrolli saamiseks ja oma saatuse valimiseks”Nelja valitava valiku kaudu. Arendaja väitis, et kõik need võimalused pakuvad mängijatele „ahvatlev segu tasuta keerutustest ja sümbolite täiendustest”Ja alternatiivinanende saatus taevajumala käes‘Võimaliku’mõistatuspakkumine.

Optiline pakkumine:

Lisaks kuulutas arendaja välja, et lisaks on kaasas ka Horus Gambleri mobiilne sõbralik silm laiendatavad looduslikud sümbolid oma põhimängus samas kui konkurendid peavad otsima vägev kõikvõimalik silm”, Et käivitada pealkirja uuenduslik boonusfunktsioon ja lisada kuni viis sümbolit kõrgema tasuga variandid.

Edukas saaga:

Ettevõtte Blueprint Gaming Limited turundus- ja suhete direktor Jo Purvis kinnitas pressiteadet, et originaalse Eye of Horuse mängu, mille see võrgus nimel tõi Rullide ajamäng tagasi 2017. aastal ”on välja töötanud järgneva kultuse paljudes suuremates Euroopa mängupiirkondades ”ja see viimane iteratsioon on kindlasti sama populaarne tänu oma„uued kaasatuse tasemed.

Loe Purvise avaldust …

„Blueprint Gaming Limitedis on meil uhke ajalugu edukate maismaamängude toomine võrgus värske uue keermega. See on täpselt see, mida oleme teinud Eye of Horus Gambleriga, võimaldades mängijatel mängu näha uuel viisil. Valitavad tasuta mängud annavad jõu nende kätte, andes neile vabaduse valida oma boonusmängu kõikumine kui nad jälitavad Egiptuse rikkusi. ”


video slotegyptblueprint mängimine limitedjo purviseye of horusye of horus megawaysreel time gamingeye of horus gamblerLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga