Evoplay skoorib jalgpalli-teemalise kiirmänguga


Ukrainas asuv mänguarendusstuudio Evoplay Entertainment on välja andnud oma uue dünaamilise hasartmängude kiirmängu Penalty Shoot-out, kus mängijad löövad väravavahi, löövad karistuslöögi ja võidavad auhinna!

Kaasahaarav jalgpalli-teemaline kiirmäng sobib ideaalselt fännidele, kes naudivad rahvusvahelise turniiri areenil non-stop tegevust, sealhulgas nüüd edasi lükatud Euro 2020 (UEFA Euroopa jalgpalli meistrivõistlused).

Dünaamiline uus tiitel annab mängijatele võimaluse kangelaseks koju naasta, tehes võrgumürgi. ”

Mängimise lihtsus:

Kiievi peakorteri stuudio versioonis on mängijatel olemas 24 võistkonda, kelle hulgast valida et võistelda rahvusvahelistes mullikates mängudes, kus karistuslöök otsustab, kes võidab. See on nii lihtne kui valida riik, kus soovite mängida, panustada ja hakata mängima!

Mängijad saavad valida kindla ala väravapostide vahel või tugineda “juhuse tahtele”, et saata pall palli väravasse ja skoorige iga värava eest boonus.

Kiire mängimine, moodne mehaanika, värvikas animatsioon ja ümbritsev mängupäeva heliriba teevad selles väljakutse hiilgusele HTML5 mäng et palju põnevam.

Ideaalne sobivus:

Evoplay tegevjuht, Ivan Kravtšuk, kasutas uue lansseerimise kommenteerimiseks värsket pressiteadet, öeldes:

„Kuna sel suvel ei toimu rahvusvahelisi jalgpalliüritusi, pakume meelelahutusele näljastele fännidele võimalus lüüa massilisi võite ja teevad oma riigi uhkuseks Karistusest välja laskmine.

„Dünaamiline uus tiitel annab mängijatele võimaluse kangelaseks koju naasta, tehes võrgumängu. Juba fantastilise mänguautomaatide, laua- ja kiirmängude valikuga oleme kindlad, et see sobib suurepäraselt murranguliseks portfelliks, kus on midagi kõigile. ”

Karistuslöögist on a 96,0 protsenti RTP ja on mängimiseks saadaval nii lauaarvutis kui ka mobiilis vertikaalne vaade.

Auhinnatud stuudio:

Aastal 2019 teenis Evoplay osa oma valdkonna kiiduavaldustest koos auhinna nominatsioonidega uuendusliku mängusisese HTML5 tehnoloogia eest ja on endiselt pühendunud “kogemuste muutmisele järgmise põlvkonna mängija jaoks”.

Praegu on stuudios auhindu võitvas portfellis üle 80 mänguautomaadi, laua- ja kiirmängude, mille uusim kõrgtehnoloogia mängude kataloog tuleb väidetavalt kogu 2020. aasta jooksul.

Hiljuti teatas ettevõte, et see on olnud valitud nimekirja jaoks EGR B2B auhinnad sel aastal kahes kategoorias, sealhulgas „Tarkvara Rising Star‘Ja’Mobiilitarnija”. Selle aasta võitjad selgub veebipõhiste tseremooniate sarja kaudu, mis jaguneb kolmeks päevaks, juuliks 21.-23.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga