Evoplay Entertainment tutvustas kesköösaadet (videopesa)


Kuum kannul oma Penalty Shoot-Out videopesa vabastamine ja Malta veebikasiinomängude arendaja Evoplay Entertainment teatas nüüd oma uue viie- ja 20-palgalise keskööshow tiitli esilinastusest.

Uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud 11. juuni ametlikku pressiteadet, et kirjeldada oma viimast videolõigu väljaannet kui „uimastamist tsirkuseteemalist ekstravagantsit”, mis on loodud selleks, et pakkuda huvilistele „unustamatut elamust” läbi valiku „ maagilised sümbolid, põnevad üllatused ja silmapaistvad visuaalefektid. ‘

Meelelahutuslik ekstravagants:

Asutatud 2017. aastal Evoplay kuulutas, et kolmerealine videopesa on teemal „maagiline tsirkuseetendus”Ning see on koos hajumise ja boonussümbolite jäljendiga. Arendaja teatas, et lisaks pakub mobiilisõbralik pealkiri tasuta keerutamise boonusmängu, kus peategelane on südamlikult tuntud kui „Hr HokusLiitubglamuurne abiline“Anda mängijatele võimalus panka”ahvatlevad boonused ja ahvatlevad kordajad.

Pidev pühendumus:

Evoplay tegevjuht Ivan Kravtšuk kasutas pressiteadet, et kuulutada, et tema firmamurranguline portfellIGamingi meelelahutus koosneb nüüd üle 90 uuenduse ja seda on kavas laiendada kogu tuleva aasta jooksul, käivitades „täiendav valik kõrgelt arenenud tiitleid.

Loe Kravtšuki avaldust …

“Mängijaid kutsutakse üles võtma kohad ja nautige spetsiifilist etendust meie viimase pesaga, Kesköösaade. Mäng tähistab meie viimast täiendust üha kasvavas täheväljaannete kataloogis, mis tänu reale äripartnerluste partnerlusele juhtivate operaatoritega meeldib jätkuvalt laienevale globaalsete fännide armeele. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga