Evoplay Entertainment kuulutab välja uue Forest Dreams online-slotimängu


Evoplay Entertainmenti uues Forest Dreams pesas ootab ees hämmastav kogemus. Reisige Kaug-Idasse ja uurige selles uues pealkirjas Jaapani mütoloogiat. Hayao Miyazaki lendude inspireeritud mäng viib mängijad ajarännakule seiklema salapärases metsas.

Metsapäevade üksikasjad:

Sisse Metsa unenäod, mängijad viiakse öisesse metsa, kus saladused on peidus. Rullide keerutamisel avastage selliseid funktsioone nagu Night Respins. Metsikutega võidetud kombinatsioonid vallandavad Respini ja ilmuvad viis kollast kera. Looduslikud sümbolid lendavad sfääride asukohtadesse ja koguvad energiat. See liikumine äratab Metsa vaim.

Kui võiduringis on rullidel näha metsikut sümbolit, kuid see ei kuulu võidusümbolikombinatsiooni, paigutatakse see reservi. Seejärel naaseb peidetud sümbol ümmarguse või viigiga rullidele, mis ei tähenda võitu!

Justkui sellest ei piisa, sisaldab veebipõhine mäng ka täiendavaid keerutusi. Energiat neli või viis kollast kera mis kogutakse respini vooru ajal, aktiveerib vastavalt kaheksa või 12 lisa keerutust. Looduslikud sümbolid nende keerutuste ajal annavad a 2x, 3x või 5x kordisti!

Evoplay tegevjuht Ivan Kravtšuk kommenteeris uut mängu, öeldes: “Peenelt häälestatud seiklusetundega mängijad saavad valmistuda põnevaks Jaapani teekonnaks läbi aegade intrigeeriva uue mänguautomaadi tiitli Forest Dreams järgi.

“Kutsutud Kaug-Ida sümbolite, ümbritseva teema ja veatu matemaatika abil sobib väljaanne suurepäraselt meie teedrajava portfelliga, mis koosneb enam kui 100 hittmängust.”

Liitumine teiste uute jaotistega:

Arendaja uus Jaapani teemaline pealkiri on vaid üks paljudest hiljuti välja antud uutest mängudest. Juunis tõi Evoplay ellu kesköönäituse, tsirkuseteemat kajastava pealkirja, mis tutvustas võlusümbolite, ainulaadsete visuaalefektide ja palju muud.

Mõlemad Kesköösaade ja Metsa unenäod tutvustada arendaja ainulaadset võimet sisu ellu viia. Iga mäng pakub midagi erinevat, alates teemast kuni funktsioonide ja sümboliteni.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga