Evoplay Entertainment käivitas aardemaania (videopesa)


Veidi rohkem kui kaks nädalat pärast videomängu Wild Bullets esmaesitlust ja Malta online-kasiinomängude arendaja Evoplay Entertainment on nüüd tagasi jõudnud, teatades oma uue viie rulliga ja 20 võiduliiniga aardemaania tiitli käivitamisest.

Uuendaja kasutas European Gaming Media and Events’i avaldatud teisipäevase ametliku pressiteate abil oma viimast mobiilisõbralikku mängu kui “eepilist uut kolmemõõtmelist pesa”, mis kutsub mängijaid üles liituma töökaga kaevuriga “Warf the Dwarf”, kui ta asub teele. „kaasahaarav seiklus läänes asuvate koopaliste mägismaade kaudu” lootuses leida „maetud aare”.

Maa-alune otsing:

Evoplay Entertainment selgitas, et kolmerealine Aardemaania kutsub konkurente üles aitama usinal peategelasel koguda münte, vääriskive, ehteid, kaevetööriistu ja kuldkotte, et pääseda videopilti. Metsikud rongid boonusfunktsioon, kus nad saaksid panga auhindu, mille väärtus on kuni 700 korda suurem kui nende käivitav panus. Arendaja väitis aga, et mängijad peavad olema valvel kaarmukade ja ahne kobar‘ristiti Roblin mis üritab varastada mis tahes kogutud aardeid.

Kasumlik luksus:

2017. aastal asutatud ja praegu üle 100 nimetusega portfelli pakkuv Evoplay Entertainment teatas, et aardemaania on lisaks selleletäis põnevaid funktsioone ja mõistatuslikke sümboleid“samuti Boonusekaevandus pick-me ekstravagants, kus preemiad, mis on 500 korda suuremad kui käivitav panus, ootavad kõiki õnnelikke kümme õiget valikut teinud.

Kiire reageerimine:

Ivan Kravchuk on Evoplay Entertainmenti tegevdirektor ja kuulutas pressiteate vahendusel, et lisaks sellele kasutab Treasure Mania oma ettevõtte Spinential mängumootorit. “kümme korda kiiremad laadimisajad‘ lisaks ‘täiustatud kasutajaliides, automaatse keerutamise funktsioon ja mängude ajaloo mobiiliriba‘, mis võimaldab mängijatel iga võidukeerumist uuesti vaadata.

Loe Kravchuki avaldust …

“Uimastatava visuaali ja haarava mänguga oleme kindlad, et mängijatele meeldib meie viimase pesa pakutav lõbus seiklus, Aardemaania. Seal on virn põnevaid funktsioone ja rikkalik rikkus, mis ootavad avastamist, kuid veenduge, et hoiate neid ohutult kiuslikust kobarast eemal. Ootame eeloleval aastal veelgi põnevamate versioonide väljaandmist ja lõbusad mängijad peaksid jälgima meie 2021. aasta lipulaeva tiitlit. “


video pesa – mängige meelelahutust – kravtšukwildi kuulikääbust kääbuse aardemaanias – rongidroblinboonuse miinid